Audio klipų gamyba, įgarsinimo paslaugos, aparatūros nuoma, audio įrašymas, muzikiniai fonai.

Audio klipų gamyba, įgarsinimo paslaugos, aparatūros nuoma, audio įrašymas, muzikiniai fonai.

Teikiame audio paslaugas.
Reikia kokybiško garso? Mes jums siūlome:
Tekstų įgarsinimas
įgarsiname jūsų norimus tekstus Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų, Latvių, Estų kalbomis. Galimas susitarimas ir kitomis kalbomis (teirautis individualiai). Garsiname įvairaus pobudžio tekstus. Reklamas, knygas, filmus, pyptonus, istorijas, žaidimų apžvalgas, tekstus auto atsakikliams ir kt. pagal pageidavimus. Įgarsinimui naudojame profesionalią įrangą.
Galime ne tik įgarsinti, tačiau taip pat sukurti pilną audio reklamą ar parengti radijo laidą, pritaikyti muzikinį foną ar specialiuosius efektus. Reklamą galėsite naudoti radijo stotyse, televizijoje, savo interneto svetainėje ir kt. Sukurta reklama atitinka komercinių radijo stočių kokybės keliamus reikalavimus. Taip pat galime profesionaliai parengti interviu ar kitokio pobudžio reportažus.
Kitos mūsų teikiamos audio paslaugos:
Įvairios jūsų pateiktos audio medžiagos montavimas, apdorojimas, karpymo darbai, audio medžiagos perrašymas į jūsų pageidaujamą laikmeną iš sugadintų kompaktinių diskų, skaitmenizavimas iš senų audio kasečių, reklaminių tekstų kūrimas.
Reikia kokybiško renginio audio įrašymo?
Atvyksime, kokybiškai įrašysime jūsų pageidaujamą renginį (konsertą, teatrą, klubinį renginį, seminarą), sumontuosime ir pateiksime jums nepriekaištingos kokybės audio įrašą, kurį bus negėda pateikti net ir išrankiausiems muzikos gurmanams.

Garso operatoriaus paslauga:
Reikia garso operatoriaus bei gero muzikinio fono renginyje ar vakarėlyje? Pagal jūsų pageidavimus parinksime jūsų auditorijai tinkantį muzikinį foną, atvyksime, įgarsinsime renginį, nepriklausomai nuo to, ar renginyje grojama gyvais instrumentais ar fonogramomis, atliksime visas paslaugas, kurias privalo atlikti garso operatorius už mažą kainą. Į renginius galime atvykti su savo aparatūra arba naudoti jūsų turimą.
Kodėl verta rinktis mūsų audio paslaugas?
1. Garantuojame kainos ir kokybės santykį;
2. Jūsų užsakymą galime atlikti vos per 1 valandą nuo jo pateikimo (negalioja renginių įgarsinimui);
3. užsakymai priimami ir atliekami net ir savaitgaliais;
4. išvengiate pvm (mes neesame pvm mokėtojai);
5. Darbą atliekame kruopščiai ir atsakingai, Jeigu kliento netenkina darbo rezultatai siekiame jų tol, kol klientas lieka patenkintas. Išnaujo atliekame darbą pagal kliento išsakytas jo netenkinančias pastabas nemokamai.
Mūsų darbas tai mūsų hobis. Patikėkite visus audio darbus tiems, kurie tokį darbą ne tik dirba, bet ir myli!
Išrašome sąskaitas faktūras.
esant poreikiams galimas ilgalaikis bendradarbiavimas pagal autorinę sutartį.
Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje!
keletą mūsų sukurtų audio reklaminių pavyzdžių galite rasti čia:

Daugiau veiklos bei atliktų darbų galite rasti fb puslapyje:
https://www.facebook.com/igarsinimas
Skambinkite mums dabar ir gaukite kokybiškas audio paslaugas!
telefonas: +37063656275
Rašykite privačią žinutę socialiniame tinkle facebook:
https://www.facebook.com/igarsinimas
Arba kreipkitės elektroniniu paštu:
puleksas@gmail.com
Iki malonaus!

Susisiekti 863656275
ID: 7953   2019-03-04

Rekomenduojame

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos
65 €

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos

Įsimintiniausių akimirkų metu siūlome Jums pagalba pasitinkant Jūsų svečius. Taurė šalto šampano, gaivinantis gėrimas, ar išskirtiniai užkandžiai geriausias būdas užimti Jūsų šventės svečius. Atvykstame į Jūsų pageidaujamą šventės vietą, kurioje profesionalus padavėjas pasirūpins Jūsų šventei skirtais atributais: – Pageidaujamo dydžio staliuku – Balta staltiese priderinta prie Jūsų šventės spalvinės paletės – Vazomis Jūsų svečių gelėms […]

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Gimtadieniai Lauke
115 €

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios! Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna! Smagiausios šventės Pūčkorių […]

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Grupės „MODUS“ credo – įvairiapusiškumas. Visų laikų neužmirštami lietuviški ir pasaulio muzikos hitai skirti plataus skonio publikai. Bendraukime ir rasime sprendimus. Šventinio vakaro diskotekos vedantysis. Grupes nariai – toli gražu ne naujokai scenoje. Lietuvoje dalyvaujame įvairiose šventėse, muzikiniuose projektuose, grojam grupese . Didelė darbo patirtis Vokietijos, Olandijos klubuose,JAV, Kanadoje, JAE restoranuose,Rusijoje. Video: https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ad-vestuviu-muzikantai-105635.htm