Audio klipų gamyba, įgarsinimo paslaugos, aparatūros nuoma, audio įrašymas, muzikiniai fonai.

Audio klipų gamyba, įgarsinimo paslaugos, aparatūros nuoma, audio įrašymas, muzikiniai fonai.

Teikiame audio paslaugas.
Reikia kokybiško garso? Mes jums siūlome:
Tekstų įgarsinimas
įgarsiname jūsų norimus tekstus Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų, Latvių, Estų kalbomis. Galimas susitarimas ir kitomis kalbomis (teirautis individualiai). Garsiname įvairaus pobudžio tekstus. Reklamas, knygas, filmus, pyptonus, istorijas, žaidimų apžvalgas, tekstus auto atsakikliams ir kt. pagal pageidavimus. Įgarsinimui naudojame profesionalią įrangą.
Galime ne tik įgarsinti, tačiau taip pat sukurti pilną audio reklamą ar parengti radijo laidą, pritaikyti muzikinį foną ar specialiuosius efektus. Reklamą galėsite naudoti radijo stotyse, televizijoje, savo interneto svetainėje ir kt. Sukurta reklama atitinka komercinių radijo stočių kokybės keliamus reikalavimus. Taip pat galime profesionaliai parengti interviu ar kitokio pobudžio reportažus.
Kitos mūsų teikiamos audio paslaugos:
Įvairios jūsų pateiktos audio medžiagos montavimas, apdorojimas, karpymo darbai, audio medžiagos perrašymas į jūsų pageidaujamą laikmeną iš sugadintų kompaktinių diskų, skaitmenizavimas iš senų audio kasečių, reklaminių tekstų kūrimas.
Reikia kokybiško renginio audio įrašymo?
Atvyksime, kokybiškai įrašysime jūsų pageidaujamą renginį (konsertą, teatrą, klubinį renginį, seminarą), sumontuosime ir pateiksime jums nepriekaištingos kokybės audio įrašą, kurį bus negėda pateikti net ir išrankiausiems muzikos gurmanams.

Garso operatoriaus paslauga:
Reikia garso operatoriaus bei gero muzikinio fono renginyje ar vakarėlyje? Pagal jūsų pageidavimus parinksime jūsų auditorijai tinkantį muzikinį foną, atvyksime, įgarsinsime renginį, nepriklausomai nuo to, ar renginyje grojama gyvais instrumentais ar fonogramomis, atliksime visas paslaugas, kurias privalo atlikti garso operatorius už mažą kainą. Į renginius galime atvykti su savo aparatūra arba naudoti jūsų turimą.
Kodėl verta rinktis mūsų audio paslaugas?
1. Garantuojame kainos ir kokybės santykį;
2. Jūsų užsakymą galime atlikti vos per 1 valandą nuo jo pateikimo (negalioja renginių įgarsinimui);
3. užsakymai priimami ir atliekami net ir savaitgaliais;
4. išvengiate pvm (mes neesame pvm mokėtojai);
5. Darbą atliekame kruopščiai ir atsakingai, Jeigu kliento netenkina darbo rezultatai siekiame jų tol, kol klientas lieka patenkintas. Išnaujo atliekame darbą pagal kliento išsakytas jo netenkinančias pastabas nemokamai.
Mūsų darbas tai mūsų hobis. Patikėkite visus audio darbus tiems, kurie tokį darbą ne tik dirba, bet ir myli!
Išrašome sąskaitas faktūras.
esant poreikiams galimas ilgalaikis bendradarbiavimas pagal autorinę sutartį.
Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje!
keletą mūsų sukurtų audio reklaminių pavyzdžių galite rasti čia:

Daugiau veiklos bei atliktų darbų galite rasti fb puslapyje:
https://www.facebook.com/igarsinimas
Skambinkite mums dabar ir gaukite kokybiškas audio paslaugas!
telefonas: +37063656275
Rašykite privačią žinutę socialiniame tinkle facebook:
https://www.facebook.com/igarsinimas
Arba kreipkitės elektroniniu paštu:
puleksas@gmail.com
Iki malonaus!

Susisiekti 863656275
ID: 7953   2019-03-04
Mobilaus baro paslaugos visoje Lietuvoje
9 €

Mobilaus baro paslaugos visoje Lietuvoje

Profesionalūs, šmaikštūs ir mylintys savo darbą barmenai iš Trendy bar, siūlo palikti vieną iš Jūsų šventės rūpesčių mums 🙂 mes siūlome: *Mobilaus baro paslaugą viso vakaro metu Jūsų šventėje *Šampano piramidę vakaro kulminacijai *Pasitikimo staliukus su šampanu ir užkandžiais prie bažnyčios *Kokteilių pamokas kolegų ir draugų grupėje *Šampano foto sienos nuoma Mūsų vizitinė kortelė

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas Jūsų šventei

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas Jūsų šventei

Sveiki, Suplanuoju ir pravedu įvairius renginius, taip pat ir teminius, pagal Jūsų pageidavimus ir viziją. Paslaugą teikiu visoje Lietuvoje. Gyvai atlieku populiariausius lietuviškos muzikos kūrinius, bei Jums pageidaujant ir kitų tautų. Kūrinių virš 700, iš kurių dauguma lietuviški. Muzikinį repertuarą, jo tautiškumą, Jūsų šventės vakaro scenarijų suderiname susitikę, arba nuotoliniu būdu. Dalį renginio laiko galiu […]

Muzikantai Grupė LM
1 €

Muzikantai Grupė LM

Jei norite linksmos šventės, akimirkų kurios įsimintų visam gyvenimui, tuomet rinkitės grupę LM. Jūs ir jūsų svečiai liks patenkinti. Kokybiška aparatūra ir atlikimas, platus repertuaras, populiarios saksofono melodijos ir renginio pravedimas su žaidimais, konkursas, atrakcijomis – garantuos smagų vakarą. Šventinę nuotaiką padės sukurti šviesos efektai. Kontaktai : www.lmgrupe.lt https://www.facebook.com/grupelm El. paštas : garsas@gmail.com Tel : […]

UAB BALHEIDAS

UAB BALHEIDAS

UAB „Balheidas” – koncertinė firma, įkurta 1999 metais. Įmonės pagrindinės veiklos sritys: scenų, pakylų, įgarsinimo, apšvietimo ir kitos įrangos nuoma ir aptarnavimas, įvairaus pobūdžio renginių organizavimas nuo idėjos sumanymo iki jos realizavimo. Mūsų įmonės tikslas – teikti profesionalias ir kokybiškas renginių organizavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas, originalių idėjų ir sprendimų pagalba įgyvendinti įvairiausius klientų pageidavimus […]