Fotoskrynia photography Marijampolės

1

Fotoskrynia photography

Jūsų gražios akimirkos ir emocijos bus įamžintos foto akimirkoje. Tai nėra paprasta surežisuota nuotrauka, tai Jūsų istorija, kurią papasakosiu asmeninėmis Jūsų nuotraukomis.Mėgstu reportažinį stilių ir natūraliai pagautas akimirkas, kai žmogus būna savimi. Jeigu turite hobį ar pomėgį, galime atskleisti jį ir jo subtilybes asmeninėje fotosesijoje. Nesvarbu, užsisakysite asmeninę fotosesiją sau ar padovanosite ją savo mylimam/artimam žmogui, gausite menines portretines nuotraukas, kurios papildys Jūsų albumą. Aš padėsiu Jums atskleisti Jūsų grožį ir asmenybę.

Susisiekti +37063560684
Adresas: Marijampolės sav.,
ID: 9068   2019-06-11
Profesionalios fotografijos paslaugos

Profesionalios fotografijos paslaugos

Daugiau kaip 15 metų fotografuoju vestuves bei įvairius renginius, todėl galiu pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir pačias įvairiausias idėjas. Savo darbe visuomet stengiuosi pasiekti maksimalių rezultatų už konkurencingą kainą. Suprantu, kad kiekvieno kliento šventė – kitokia ir originali. Todėl esu lankstus bei galiu pasiūlyti įvairius fotografavimo paketus.

Fotografas Vilniuje  fotoRomanas
40 €

Fotografas Vilniuje fotoRomanas

Šeimos fotosesijos, asmenines fotosesijos, mados ir reklamos fotografavimas, krykštinų fotografavimas, kūdikių ir vaikų fotografavimas, mergvakario fotosesijos, renginių fotografavimas, interjero, daiktų, maisto fotografavimas.

Vestuvių fotografo paslaugos
750 €

Vestuvių fotografo paslaugos

Fotografuoju jaukias romantiškų žmonių jungtuves visoje Lietuvoje. Kviečiu susisiekti

Fotografo paslaugos

Fotografo paslaugos

Asmeninės, vaiko, poros, šeimos fotosesijos. Šeimos švenčių fotografavimas.