Gimtadieniai Lauke Vilniaus m.

115 €
3

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios!
Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna!
Smagiausios šventės Pūčkorių atodangos papėdėje, Vilnelės vingyje tarp miškų bus toks, kurio ilgai nepamirš ir maži ir dideli svečiai.
Norite gimtadienio nuotykio? Padėsime jį sugalvoti, pasirūpinsime programa – kiekvieną kartą individualiai! Su mūsų žygių vedliais keliausite ieškoti lobių, kopsite į kalvas, atrasite slaptus takelius, bebrų pėdsakus, kepsite duoną ant laužo, susipažinsite su augalais ir gyvūnais. Prigalvosime užduočių vaikams, o suaugusieji ir tuo tarpu galės kūrenti laužą, ilsėtis ir bendrauti.
Yra visko, ko reikia įsimintinai šventei!
Paruošime puikiai įrengtą namelį, stovyklavietę ir terasą jaukiems pasisėdėjimams. Turite savo gamintų gimtadienio dekoracijų, žaidimų ir tortą? Galėsite juos naudoti taip, kaip tik sugalvosite. Norite kepti ant laužo ar prie jo pasakoti istorijas? Pasirūpinsime viskuo, ko prireiks laužui įkurti. Maudynės upėje ar balų taškymas? Parodysime geriausias šių vaikiškų pramogų vietas! Norite susikurti savo programą? Prašom! pasikviekite savo herojų www.personazai.lt arba išsinuomokite batutą!
Išsirinkite jums labiausiai patinkantį variantą:

Šventė lauke su vedliu ir žygiu (iki 12 vaikų)
Trukmė 3 val. (žygis/programa 2 val. + laisvas laikas 1 val.)
Programa: nuotykių žygis – numatyta iki 12 vaikų, kiekvienas papildomas vaikas- 5 eur.
Viskas ko reikia, smagiai šventei: didelė erdvė žaidimams po atviru dangumi, namelis su erdvia terasa, laužavietė ir malkos, geriamas vanduo.
Kaina 150 eur.
Papildoma valanda 30 eur.

Šventė lauke – laisvas dūkimas (be programos) (iki 12 vaikų)
Trukmė 3 val.
Siūlome laužavietę ir malkas, namelį ir erdvę terasą, arbatinuką ir geriamą vandenį.
Kaina 115 eur.
Papildoma valanda 30 eur

Šventė lauke, išleistuvių ar kitomis progomis (iki 25 vaikų)
Trukmė 3 val.
Kaina 280 eur.
Vaikų iki 25 (mažesni broliai/seserys ir suaugę nemokamai).
Programa: 2 val. žygis su: žaidimais, bunkerio lankymu, „Išbandymų kalnu“ (kopimas šlaitu žemyn/aukštyn virvės pagalba),

Gimtadienis ar bet kuri kita jūsų šventė gamtoje – laisvė dūkti ir erdvės jaukiai pasibūti. Šventė bus išskirtinė, o vaikai laimingi. Jūsų laukia tikras gamtos nuotykių parkas po atviru dangumi!
Paskambinkite, jei norite šventės lauke ir mes sukursime jums geriausią programos variantą. Nesate buvę pas mus – užsukite ir pamatykite savo akimis, kaip čia gera!

115 €
Susisiekti +37067831710
Adresas: Vilniaus m. sav.,
Tinklalapis: laukodarzelis.lt
ID: 2992   2021-01-28

Rekomenduojame

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas Kastis

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas Kastis

Renginių vedėjas, muzikos atlikėjas KASTIS Pravedu bet kokį renginį, vykstu į bet kurį Lietuvos kampelį . Populiariausia gyva muzika, šventiniai žaidimai, Dirbu vienas, o jei pageidauja užsakovas, būname ir dviese. Puikiai kalbu, dainuoju ir rusiškai.

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Grupės „MODUS“ credo – įvairiapusiškumas. Visų laikų neužmirštami lietuviški ir pasaulio muzikos hitai skirti plataus skonio publikai. Bendraukime ir rasime sprendimus. Šventinio vakaro diskotekos vedantysis. Grupes nariai – toli gražu ne naujokai scenoje. Lietuvoje dalyvaujame įvairiose šventėse, muzikiniuose projektuose, grojam grupese . Didelė darbo patirtis Vokietijos, Olandijos klubuose,JAV, Kanadoje, JAE restoranuose,Rusijoje. Video: https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ad-vestuviu-muzikantai-105635.htm

Raudonų kilimų nuoma

Raudonų kilimų nuoma

Nuomojami raudoni kilimai vestuvėms (bažnyčioje, restorane, lauke ar kitoje kitoje pokylio vietoje), renginiams (oficialiems priėmimams, atidarymo iškilmėms, jubiliejams ar asmeninėms šventėms). Siūlomi raudoni 1 m, 1,3 m, 2 m pločio įvairių ilgių kilimai iki 70 m, taip pat balti kilimai 1,30 m pločio iki 30 m bendro ilgio. Pristatymas, patiesimas Vilniuje – nemokamas. Pristatymas į […]