Jūsų emocijų ir jausmų kupinos, neįkainuojamos vertės akimirkos

Jūsų emocijų ir jausmų kupinos, neįkainuojamos vertės akimirkos

KĄ MAN REIŠKIA FOTOGRAFIJA
Fotografija – nuostabi meno šaka. Meno, kurį visi suvokia ir mato skirtingai, bet jo svarbą supranta visi. Neįsivaizduoju pasaulio be fotografijos. Man fotografija – tai negrįžtama emocinė, jausminė išraiška, užfiksuota vienoje akimirkoje, kuri išlieka amžiams. Į fotografiją sutelpa labai daug – atmintis, istorija, emocijos, jausmai… Dėl to fotografija man – neįkainojama vertybė.
Gyvenu fotografija, kvėpuoju fotografija, sapnuoju fotografiją…
MANO VESTUVĖS
Atvirai…Jos tikrai nebuvo siaubingai seniai. O aš jau neatsimenu savo vestuvinio torto. Tikriausiai, buvo skanus…🍰 Neturiu nuotraukos. Neturiu ir pasiruošimo akimirkų. Neatsiminčiau net vestuvinės suknelės, jei ne fotografijos. 📷 Neabejoju, kad praėjus 20 – iai metų, tos dienos išgyventas emocijas, vietas, detales man primins tik tai, kas nugulė į mano vestuvinį albumą. Tokia tiesa, tokie atminties žaidimai…
MANO JAUNIEJI
Nuoširdūs, draugiški, mylintys, tolerantiški, kultūringi, gerbiantys, linksmi, emocingi ir nepaprastai gražūs savo vidumi žmonės.
VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO STILIUS
MIŠRUS
* Reportažinės akimirkos, skirtos prisiminimams. Tai išgyventos emocijos, netikėtos situacijos, juokas, ašaros…
* Gražios, portertinės, pozuotos nuotraukos, skirtos įsirėminimui, namų sienų papuošimui.
REKOMENDACIJOS
Kartu su jaunaisiais aptariame visus niuansus, susijusius su fotografija ir ne tik. Dalinuosi grožio specialistų, fotosesijų vietų, floristų ir kt. rekomendacijomis.
TIKSLAS
Susidraugauti ir papasakoti vienintelę, negrįžtamą dviejų širdžių istoriją.

Susisiekti 860699506
ID: 2373   2019-04-13
Vestuvių fotosesijos, jūsų vizijos išpildymas, nuo A-Z arba mini sesija, viskas įmanoma už prieinamą kainą.
40 €

Vestuvių fotosesijos, jūsų vizijos išpildymas, nuo A-Z arba mini sesija, viskas įmanoma už prieinamą kainą.

Esu profesionali fotografė, fotografuoju vestuves, krikštynas ir kitas šventes. Taip pat asmenines fotosesijas. Padedu išgryninti mintis ir svajones, įamžinti akimirkas. Dirbu Klaipėdoje, bet galiu atvažiuoti ir į kitus miestus. Nuotraukas atiduodu pilnai retušuotas, galiu sumaketuoti ir atspausdinti foto knygas. Mano vienos valandos darbas 40e plius transporto išlaidos.

Užfiksuoju gražiausią Jūsų gyvenimo šventę

Užfiksuoju gražiausią Jūsų gyvenimo šventę

Smalsus, įdomus, linksmas, pradedantysis fotografas nufotografuos Jus, Jūsų šventę, renginį ar tiesiog padarys gražių nuotraukų. Prašau įvertinti mano iki šiol atliktus darbus nuotraukose mano portfolio. Leidžiu Jums nuspręsti, kiek galite mane įvertinti, bet kokiu atveju garantuoju gerą laiką. Fotografuoju: gimtadienius, krikštynas, vestuves, mergvakarius, bernvakarius ar tiesiog šiaip Jūsų šventę.

Vestuvių fotografo paslaugos
750 €

Vestuvių fotografo paslaugos

Fotografuoju jaukias romantiškų žmonių jungtuves visoje Lietuvoje. Kviečiu susisiekti

Fotografo paslaugos

Fotografo paslaugos

Asmeninės, vaiko, poros, šeimos fotosesijos. Šeimos švenčių fotografavimas.