Jūsų emocijų ir jausmų kupinos, neįkainuojamos vertės akimirkos

Jūsų emocijų ir jausmų kupinos, neįkainuojamos vertės akimirkos

KĄ MAN REIŠKIA FOTOGRAFIJA
Fotografija – nuostabi meno šaka. Meno, kurį visi suvokia ir mato skirtingai, bet jo svarbą supranta visi. Neįsivaizduoju pasaulio be fotografijos. Man fotografija – tai negrįžtama emocinė, jausminė išraiška, užfiksuota vienoje akimirkoje, kuri išlieka amžiams. Į fotografiją sutelpa labai daug – atmintis, istorija, emocijos, jausmai… Dėl to fotografija man – neįkainojama vertybė.
Gyvenu fotografija, kvėpuoju fotografija, sapnuoju fotografiją…
MANO VESTUVĖS
Atvirai…Jos tikrai nebuvo siaubingai seniai. O aš jau neatsimenu savo vestuvinio torto. Tikriausiai, buvo skanus…🍰 Neturiu nuotraukos. Neturiu ir pasiruošimo akimirkų. Neatsiminčiau net vestuvinės suknelės, jei ne fotografijos. 📷 Neabejoju, kad praėjus 20 – iai metų, tos dienos išgyventas emocijas, vietas, detales man primins tik tai, kas nugulė į mano vestuvinį albumą. Tokia tiesa, tokie atminties žaidimai…
MANO JAUNIEJI
Nuoširdūs, draugiški, mylintys, tolerantiški, kultūringi, gerbiantys, linksmi, emocingi ir nepaprastai gražūs savo vidumi žmonės.
VESTUVIŲ FOTOGRAFAVIMO STILIUS
MIŠRUS
* Reportažinės akimirkos, skirtos prisiminimams. Tai išgyventos emocijos, netikėtos situacijos, juokas, ašaros…
* Gražios, portertinės, pozuotos nuotraukos, skirtos įsirėminimui, namų sienų papuošimui.
REKOMENDACIJOS
Kartu su jaunaisiais aptariame visus niuansus, susijusius su fotografija ir ne tik. Dalinuosi grožio specialistų, fotosesijų vietų, floristų ir kt. rekomendacijomis.
TIKSLAS
Susidraugauti ir papasakoti vienintelę, negrįžtamą dviejų širdžių istoriją.

Susisiekti 860699506
Tinklalapis: www.gailevasilphotography.com
ID: 2373   2020-05-28

Rekomenduojame

Profesionalios fotografijos paslaugos

Profesionalios fotografijos paslaugos

Daugiau kaip 15 metų fotografuoju vestuves bei įvairius renginius, todėl galiu pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir pačias įvairiausias idėjas. Savo darbe visuomet stengiuosi pasiekti maksimalių rezultatų už konkurencingą kainą. Suprantu, kad kiekvieno kliento šventė – kitokia ir originali. Todėl esu lankstus bei galiu pasiūlyti įvairius fotografavimo paketus.

Vestuviu fotografas, Jusu sventei

Vestuviu fotografas, Jusu sventei

Priimu užsakimus 2020 ir 2021-ų metų VESTUVIŲ SEZONAMS. Didelės nuolaidos darbo dienų ir žiemos sezono, vestuvių šventėms. Iki 40%! Fotostudijos adresas: Šaltinių g. 11-18, Vilnius (Aguonų ir Šaltinių gatvių sankirtoje) Dirbu visoje Lietuvoje ir už jos ribų! PASLAUGOS: Vestuvių fotografavimas, meninė/ reportazine jaunavedžių fotosesija Love story. Porų fotosesijos Fotosesijos studijoje Nėštukių fotosesijos Mergvakarių/ bernvakarių fotografavimas […]

Fotografo paslaugos

Fotografo paslaugos

Asmeninės, vaiko, poros, šeimos fotosesijos. Šeimos švenčių fotografavimas.

FOTO VIDEO-VESTUVES

FOTO VIDEO-VESTUVES

FOTOZENONAS-VESTUVĖS 869953122 vestuvių fotografas .video paslaugos