Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

2

Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

Vestuvių tradicijos gana konservatyvios ir įterpti į šį svarbų gyvenimo įvykį nestandartines pramogas nėra taip paprasta. Vis dėlto, yra tokių pramogų, kurios į šventinę atmosferą puikiai įsilieja ir net praturtiną ją. Fotobūdelės nuoma yra vienas iš racionaliausių sprendimų, kuomet planuojamai šventei trūksta nedidelės papildomos pramogos, kuri užtikrintų gerą šventės nuotaiką ir paįvairintų renginio programą. Beje, jei vestuvių šventėje bus fotobūdelė, galėsite visai atsisakyti profesionalaus fotografo paslaugų arba užsakyti jo paslaugas trumpesniam laikui ir tokiu būdu šventės išlaidos neišaugs.

Kad vestuvių šventė su fotobūdele būtų maksimaliai smagi, pateikiame keletą svarbių patarimų, kaip veiksmingai pasitelkti fotobūdelės nuomą.

Išrinkite būdelei tinkamą vietą

Nors fotobūdelėje yra įmontuotas profesionalus fotoaparatas, o specialus apšvietimas užtikrina aukščiausią nuotraukų kokybę bet kokiu oru, vertėtų pagalvoti, kur būdelę statysite. Turėkit omenyje ir faktą, jog nuotraukų foną sudarys erdvė, esanti tiesiai prieš fotobūdelę. Geriausia būtų parinkti gražų gamtos peizažą arba vienspalvę sieną.

Nuspręskite, kokiam laikui nuomositės fotobūdelę

Jei vestuvių šventę planuojate taip, jog jos metu svečiai bus įtraukti į keletą skirtingų pramogų, fotobūdelę užteks išsinuomoti 1-2 valandoms. Tačiau jei fotobūdelė bus viena iš pagrindinių pramogų, išsinuomokite ją visai šventės trukmei, kad net ir į šventę pavėlavę svečiai spėtų įsiamžinti unikaliose fotografijose.

Prieš šventę išbandykite visas fotobūdelės funkcijas

Būtų apmaudu, jei tik šventės pabaigoje pastebėtumėte, jog fotobūdelė turi įdomių papildomų funkcijų.  Paprastai fotobūdelės programinė įranga leidžia apipavidalinti fotografijas, kurti unikalius GIF vaizdus, organizuoti apklausas ar rinkti svečių duomenis, taip pat lengvai pasidalinti fotografijomis internetu.

Planuokite, ką veiksite su fotografijomis

Fotobūdelė spausdina momentines fotografijas ant kokybiško popieriaus ir tuo pačiu kaupia visos šventės nuotraukų archyvą skaitmeniniu formatu. Ką veiksite su atspausdintomis fotografijomis? Skatinsite svečius pasiimti nuotraukas namo, o gal iš pradžių sukabinsite jas visas ant magnetinės lentos? Iš archyve sukauptų ir atspausdintų fotografijų galima sukurti unikalų albumą, archyvą galima išsiųsti visiems svečiams, tad pravartu apgalvoti kiekvieną smulkmeną.

Šimtaprocentinį sklandumą leiskite užtikrinti techniniam asistentui

Nors fotobūdelė liečiamuoju ekranu valdoma ypač lengvai, jei norite būti tikri, kad šventės metu nekils nesusipratimų, planuokite būdelės nuomos su techninio asistento pagalba paslaugą. Asistentas ne tik paruoš fotobūdelę pilnam naudojimui, bet ir konsultuos svečius šventės metu – gal net padrąsins nusifotografuoti nedrąsiausius.

Atkreipkite svečių dėmesį į fotobūdelę

Jei šventės metu fotobūdelę pastatysite nuošalesnėje vietoje, nepamirškite atkreipti svečių dėmesio į šią unikalią pramogą: ant didelio plakato galite užrašyti paskatinimą fotografuotis ir pridėti trumpą naudojimosi fotobūdele instrukciją, svečius fotografuotis galite skatinti po visiems girdimų tostų ar pan. Net jei svečiai prie būdelės grupuojasi noriai, nepatingėkite suorganizuoti grupinę fotosesiją. Tai išjudins draugus ir suteiks jiems gerų emocijų.

Pasirūpinkite fotobūdelės dekoracijomis ir papildomais atributais

Gėlėmis išpuoštoje ir išpuoselėtoje vestuvių salėje fotobūdelė gali atrodyti kiek liūdnokai, tad pasirūpinkite kukliomis, bet unikaliomis būdelės dekoracijomis. Tai gali būti prie kitų šventės elementų derantis audinys ar plakatai. Kad nuotraukose svečiai atrodytų originaliai, galima parūpinti prieš būdelę pastatomą fotosienele ir linksmų foto atributų (kaukių, juokingų akinių, skrybėlių ar pan.).

Fotobūdelė vestuvių šventėje tikrai neapkrauna šventės organizatorių papildomu darbu, tačiau atkreipti dėmesį į smulkmenas verta. Tik taip sukursite nepriekaištingą šventę ir nesigailėsite pasirinkę fotobūdelės nuomą. Jei jau mokate pinigus, kodėl gi neišnaudojus pramogos šimtu procentų.

Rekomenduojame

Maxima leidiniai: geriausi pasiūlymai taupiems žmonėms

Maxima leidiniai: geriausi pasiūlymai taupiems žmonėms

Norintys sutaupyti visada ieško pasiūlymų, kurie leistų tam tikrų prekių įsigyti pačiomis palankiausiomis kainomis, todėl pravartu pasidomėti, ką šiuo metu gali pasiūlyti įvairūs prekybos centrai. Maxima leidiniai pirkėjams suteikia visą svarbiausią informaciją apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus, todėl kiekvienu atveju galima pasirinkti tokias prekes, kurios geriausiai atitiktų finansinę situaciją. Šio prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti […]

Vestuvinių žiedų paieškos besiruošiant būsimoms vestuvėms

Vestuvinių žiedų paieškos besiruošiant būsimoms vestuvėms

Vestuvių šventės vietą jūs renkatės vos vienai dienai. Tuo tarpu vestuviniai žiedai yra pasirenkami visam gyvenimui. Jie bus mūvimi kiekvieną dieną, todėl turite būti tikri, kad pasirinksite judviem tobulai tinkančius vestuvinius žiedus. O tam, kad visą tai padaryti būtų lengviau, siūlome pasinaudoti keliais praktiškais patarimais. Kasdieniam naudojimui Visų smagiausia, kad šiandien žiedai gali būti labai […]

Belaukiant vestuvių: keli naudingi grožio patarimai

Belaukiant vestuvių: keli naudingi grožio patarimai

Artėjant pačiai svarbiausiai gyvenimo dienai, kuomet jausdamos didžiulį jaudulį ir neapsakomą džiaugsmą jūs žengsite prie altoriaus, neabejotinai jaučiatės pakylėtos ir tarytum skraidote padebesiais. Tačiau laukiant savo būsimų vestuvių taip pat pečius užgriūva ir daugybė svarbių darbų, kuriais būtina tinkamai pasirūpinti. Ir vieni iš svarbiausių darbų yra susiję su mūsų grožiu. Todėl jei ruošiatės savo vestuvėms, […]

Naudingi patarimai vestuviniam įvaizdžiui suformuoti

Naudingi patarimai vestuviniam įvaizdžiui suformuoti

Vestuvės – tai vos kartą gyvenime vykstanti šventė, kurios metu amžinais santuokos saitais susisaisto du vienas kitą mylintys, branginantys ir dievinantys žmonės. Todėl visiškai nenuostabu, kodėl ruošiantis šiai šventei paprastai yra skiriama tiek daug dėmesio, laiko ir pastangų. Kita vertus, planuojant savo būsimas vestuves ypatingai didelis dėmesys privalo būti skiriamas ir jaunavedžių įvaizdžiui. Todėl jei […]