Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

2

Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

Vestuvių tradicijos gana konservatyvios ir įterpti į šį svarbų gyvenimo įvykį nestandartines pramogas nėra taip paprasta. Vis dėlto, yra tokių pramogų, kurios į šventinę atmosferą puikiai įsilieja ir net praturtiną ją. Fotobūdelės nuoma yra vienas iš racionaliausių sprendimų, kuomet planuojamai šventei trūksta nedidelės papildomos pramogos, kuri užtikrintų gerą šventės nuotaiką ir paįvairintų renginio programą. Beje, jei vestuvių šventėje bus fotobūdelė, galėsite visai atsisakyti profesionalaus fotografo paslaugų arba užsakyti jo paslaugas trumpesniam laikui ir tokiu būdu šventės išlaidos neišaugs.

Kad vestuvių šventė su fotobūdele būtų maksimaliai smagi, pateikiame keletą svarbių patarimų, kaip veiksmingai pasitelkti fotobūdelės nuomą.

Išrinkite būdelei tinkamą vietą

Nors fotobūdelėje yra įmontuotas profesionalus fotoaparatas, o specialus apšvietimas užtikrina aukščiausią nuotraukų kokybę bet kokiu oru, vertėtų pagalvoti, kur būdelę statysite. Turėkit omenyje ir faktą, jog nuotraukų foną sudarys erdvė, esanti tiesiai prieš fotobūdelę. Geriausia būtų parinkti gražų gamtos peizažą arba vienspalvę sieną.

Nuspręskite, kokiam laikui nuomositės fotobūdelę

Jei vestuvių šventę planuojate taip, jog jos metu svečiai bus įtraukti į keletą skirtingų pramogų, fotobūdelę užteks išsinuomoti 1-2 valandoms. Tačiau jei fotobūdelė bus viena iš pagrindinių pramogų, išsinuomokite ją visai šventės trukmei, kad net ir į šventę pavėlavę svečiai spėtų įsiamžinti unikaliose fotografijose.

Prieš šventę išbandykite visas fotobūdelės funkcijas

Būtų apmaudu, jei tik šventės pabaigoje pastebėtumėte, jog fotobūdelė turi įdomių papildomų funkcijų.  Paprastai fotobūdelės programinė įranga leidžia apipavidalinti fotografijas, kurti unikalius GIF vaizdus, organizuoti apklausas ar rinkti svečių duomenis, taip pat lengvai pasidalinti fotografijomis internetu.

Planuokite, ką veiksite su fotografijomis

Fotobūdelė spausdina momentines fotografijas ant kokybiško popieriaus ir tuo pačiu kaupia visos šventės nuotraukų archyvą skaitmeniniu formatu. Ką veiksite su atspausdintomis fotografijomis? Skatinsite svečius pasiimti nuotraukas namo, o gal iš pradžių sukabinsite jas visas ant magnetinės lentos? Iš archyve sukauptų ir atspausdintų fotografijų galima sukurti unikalų albumą, archyvą galima išsiųsti visiems svečiams, tad pravartu apgalvoti kiekvieną smulkmeną.

Šimtaprocentinį sklandumą leiskite užtikrinti techniniam asistentui

Nors fotobūdelė liečiamuoju ekranu valdoma ypač lengvai, jei norite būti tikri, kad šventės metu nekils nesusipratimų, planuokite būdelės nuomos su techninio asistento pagalba paslaugą. Asistentas ne tik paruoš fotobūdelę pilnam naudojimui, bet ir konsultuos svečius šventės metu – gal net padrąsins nusifotografuoti nedrąsiausius.

Atkreipkite svečių dėmesį į fotobūdelę

Jei šventės metu fotobūdelę pastatysite nuošalesnėje vietoje, nepamirškite atkreipti svečių dėmesio į šią unikalią pramogą: ant didelio plakato galite užrašyti paskatinimą fotografuotis ir pridėti trumpą naudojimosi fotobūdele instrukciją, svečius fotografuotis galite skatinti po visiems girdimų tostų ar pan. Net jei svečiai prie būdelės grupuojasi noriai, nepatingėkite suorganizuoti grupinę fotosesiją. Tai išjudins draugus ir suteiks jiems gerų emocijų.

Pasirūpinkite fotobūdelės dekoracijomis ir papildomais atributais

Gėlėmis išpuoštoje ir išpuoselėtoje vestuvių salėje fotobūdelė gali atrodyti kiek liūdnokai, tad pasirūpinkite kukliomis, bet unikaliomis būdelės dekoracijomis. Tai gali būti prie kitų šventės elementų derantis audinys ar plakatai. Kad nuotraukose svečiai atrodytų originaliai, galima parūpinti prieš būdelę pastatomą fotosienele ir linksmų foto atributų (kaukių, juokingų akinių, skrybėlių ar pan.).

Fotobūdelė vestuvių šventėje tikrai neapkrauna šventės organizatorių papildomu darbu, tačiau atkreipti dėmesį į smulkmenas verta. Tik taip sukursite nepriekaištingą šventę ir nesigailėsite pasirinkę fotobūdelės nuomą. Jei jau mokate pinigus, kodėl gi neišnaudojus pramogos šimtu procentų.

Rekomenduojame

carvertical VIN patikra
<strong>5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją</strong>

5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją

Jūs susižadėjote! Sveikiname! Dabar pats laikas pradėti planuoti savo svajonių vestuves. Bet, nuo ko pradėti? Svečių sąrašas? Dekoras? Maitinimas? Visa tai gali būti šiek tiek slegianti užduotis, todėl vis daugiau porų renkasi samdytis vestuvių planuotoją. Nesate tikri ar tai jums tinkamas pasirinkimas? Štai penkios priežastys, kodėl vestuvių planuotojo samdymas gali būti geriausias sprendimas, kurį priimate […]

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Ruošiatės didžiulei vestuvių šventei, bet manote, kad pagal dabartines tendencijas jūsų turimo biudžeto gali neužtekti? Pirmiausia patariama atsižvelgti į faktą, kad kai kuriais atvejais vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai padeda sutaupyti gana nemažai pinigų. Žinoma, jie taip pat pabrėžia, kad pasitelkiant keletą patarimų, sumažinti išlaidas galima ir nepasitelkiant renginių organizatorių. Vestuvių planavimu užsiimantys specialistais už dyką […]

<strong>Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?</strong>

Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?

Kad ir į kokią šventę besiruoštų moteris, kad būtų graži, savimi pasitikinti ir džiaugtųsi įvaizdžiu – reikalingi keli elementai, kurių nei vienai nevalia pamiršti. Nors gali atrodyti, kad tai visiškai nereikšminga, visgi kaip rodo daugumos moterų patirtis ir pasidalinimai – ir tai labai svarbu! Šampūnas Jeigu prieš svarbią šventę nuspręsite eksperimentuoti ir išbandyti naują šampūną, […]

Vestuviniai žiedai: skonis, biudžetas ir paieškos internetu

Vestuviniai žiedai: skonis, biudžetas ir paieškos internetu

Jau numatėte, kada turėtų įvykti jūsų vestuvės? Taip pat sudarėte ir būsimų veiksmų planą, kuriuo vadovaudamiesi organizuosite savo būsimas vestuves? Jei taip, paklauskite savęs, kurioje darbų sąrašo vietoje atsidūrė vestuviniai žiedai ir jų paieškos? Niekuomet nereikėtų apsigauti manant, kad vestuvinių žiedų paieška bus labai paprasta ir greita, todėl tam nereikia numatyti pakankamai daug laiko. Tačiau […]

Ką aplankyti Alanijoje?

Ką aplankyti Alanijoje?

Alanija per kelis dešimtmečius tapo bene populiariausiu turistų poilsio centru su ilga, puikius paplūdimius turinčia Viduržemio jūros pakrante bei nuo balandžio iki lapkričio pradžios trunkančiu atostogų sezonu, net ir žiemos laikotarpiu temperatūra retai kada nukrenta žemiau 16 laipsnių šilumos. Miestas turėtų patikti ne tik atostogų su „viskas įskaičiuota“ mylėtojams, bet ir tiems, kurie domisi istorija […]

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Vestuvių sezono įkarštis jau visai netoli, vestuviniai kvietimai pradeda plaukte plaukti, o vestuvininkai nekantriai planuoja savo įvaizdį būsimoms vestuvėms. Tačiau išsirinkti, ką vilkėti ir ko nederėtų dėvėti, gali būti sudėtinga užduotis, nepaisant jūsų vaidmens vestuvėse ar santykių su laimingąja pora. Todėl jei jūs sulaukėte kvietimo į vasarą vykstančias vestuves, dabar būtų pats metas susipažinti su […]