Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

2

Kaip veiksmingiausiai pasitelkti fotobūdelę vestuvėse

Vestuvių tradicijos gana konservatyvios ir įterpti į šį svarbų gyvenimo įvykį nestandartines pramogas nėra taip paprasta. Vis dėlto, yra tokių pramogų, kurios į šventinę atmosferą puikiai įsilieja ir net praturtiną ją. Fotobūdelės nuoma yra vienas iš racionaliausių sprendimų, kuomet planuojamai šventei trūksta nedidelės papildomos pramogos, kuri užtikrintų gerą šventės nuotaiką ir paįvairintų renginio programą. Beje, jei vestuvių šventėje bus fotobūdelė, galėsite visai atsisakyti profesionalaus fotografo paslaugų arba užsakyti jo paslaugas trumpesniam laikui ir tokiu būdu šventės išlaidos neišaugs.

Kad vestuvių šventė su fotobūdele būtų maksimaliai smagi, pateikiame keletą svarbių patarimų, kaip veiksmingai pasitelkti fotobūdelės nuomą.

Išrinkite būdelei tinkamą vietą

Nors fotobūdelėje yra įmontuotas profesionalus fotoaparatas, o specialus apšvietimas užtikrina aukščiausią nuotraukų kokybę bet kokiu oru, vertėtų pagalvoti, kur būdelę statysite. Turėkit omenyje ir faktą, jog nuotraukų foną sudarys erdvė, esanti tiesiai prieš fotobūdelę. Geriausia būtų parinkti gražų gamtos peizažą arba vienspalvę sieną.

Nuspręskite, kokiam laikui nuomositės fotobūdelę

Jei vestuvių šventę planuojate taip, jog jos metu svečiai bus įtraukti į keletą skirtingų pramogų, fotobūdelę užteks išsinuomoti 1-2 valandoms. Tačiau jei fotobūdelė bus viena iš pagrindinių pramogų, išsinuomokite ją visai šventės trukmei, kad net ir į šventę pavėlavę svečiai spėtų įsiamžinti unikaliose fotografijose.

Prieš šventę išbandykite visas fotobūdelės funkcijas

Būtų apmaudu, jei tik šventės pabaigoje pastebėtumėte, jog fotobūdelė turi įdomių papildomų funkcijų.  Paprastai fotobūdelės programinė įranga leidžia apipavidalinti fotografijas, kurti unikalius GIF vaizdus, organizuoti apklausas ar rinkti svečių duomenis, taip pat lengvai pasidalinti fotografijomis internetu.

Planuokite, ką veiksite su fotografijomis

Fotobūdelė spausdina momentines fotografijas ant kokybiško popieriaus ir tuo pačiu kaupia visos šventės nuotraukų archyvą skaitmeniniu formatu. Ką veiksite su atspausdintomis fotografijomis? Skatinsite svečius pasiimti nuotraukas namo, o gal iš pradžių sukabinsite jas visas ant magnetinės lentos? Iš archyve sukauptų ir atspausdintų fotografijų galima sukurti unikalų albumą, archyvą galima išsiųsti visiems svečiams, tad pravartu apgalvoti kiekvieną smulkmeną.

Šimtaprocentinį sklandumą leiskite užtikrinti techniniam asistentui

Nors fotobūdelė liečiamuoju ekranu valdoma ypač lengvai, jei norite būti tikri, kad šventės metu nekils nesusipratimų, planuokite būdelės nuomos su techninio asistento pagalba paslaugą. Asistentas ne tik paruoš fotobūdelę pilnam naudojimui, bet ir konsultuos svečius šventės metu – gal net padrąsins nusifotografuoti nedrąsiausius.

Atkreipkite svečių dėmesį į fotobūdelę

Jei šventės metu fotobūdelę pastatysite nuošalesnėje vietoje, nepamirškite atkreipti svečių dėmesio į šią unikalią pramogą: ant didelio plakato galite užrašyti paskatinimą fotografuotis ir pridėti trumpą naudojimosi fotobūdele instrukciją, svečius fotografuotis galite skatinti po visiems girdimų tostų ar pan. Net jei svečiai prie būdelės grupuojasi noriai, nepatingėkite suorganizuoti grupinę fotosesiją. Tai išjudins draugus ir suteiks jiems gerų emocijų.

Pasirūpinkite fotobūdelės dekoracijomis ir papildomais atributais

Gėlėmis išpuoštoje ir išpuoselėtoje vestuvių salėje fotobūdelė gali atrodyti kiek liūdnokai, tad pasirūpinkite kukliomis, bet unikaliomis būdelės dekoracijomis. Tai gali būti prie kitų šventės elementų derantis audinys ar plakatai. Kad nuotraukose svečiai atrodytų originaliai, galima parūpinti prieš būdelę pastatomą fotosienele ir linksmų foto atributų (kaukių, juokingų akinių, skrybėlių ar pan.).

Fotobūdelė vestuvių šventėje tikrai neapkrauna šventės organizatorių papildomu darbu, tačiau atkreipti dėmesį į smulkmenas verta. Tik taip sukursite nepriekaištingą šventę ir nesigailėsite pasirinkę fotobūdelės nuomą. Jei jau mokate pinigus, kodėl gi neišnaudojus pramogos šimtu procentų.

Rekomenduojame

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Vestuvinių žiedų pirkimas gali būti painus procesas, ypač todėl, kad tikriausiai to niekada nedarėte. Tai skiriasi nuo apsipirkimo sužadėtuvių žiedais, nes šį kartą jūs perkate abu. Jei neįsivaizduojate, nuo ko pradėti – nesijaudinkite, juvelyrai jums padės. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra daugybė būdų, padedančių išsiaiškinti, kas jums patinka, todėl nesijaudinkite, jei eidami pro duris nesate tikri, […]

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Jau numatėte savo būsimų vestuvių datą? Greičiausiai šią akimirką jaučiatės pakylėtos ir skraidote padebesiais! Kiekvienai būsimai nuotakai laikotarpis prieš vestuves yra ypatingas – tai metas, kuomet gyvenimas nusidažo labai ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Tačiau lygiai taip pat visa tai yra lydima ir nemenko nerimo bei jaudulio. Todėl jei jūs norite pradėti savo būsimų vestuvių planavimą, […]

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Ieškote dovanų idėjų savo draugo, vyro, tėčio gimtadieniui? Dovanos yra būdas parodyti dėmesį ir meilę. Tačiau užduotis išrinkti dovaną vyrui yra sudėtinga. Kaip padovanoti vyrui tai, kas jam patiks iš visos širdies, tačiau tuo pačiu nevers jaustis nejaukiai dėl pernelyg brangios dovanos? Valgomos dovanos, tokios kaip pyragaičių krepšeliai, užkandžių ar alaus rinkiniai, šokoladas ar valgomos […]

4 praktiški patarimai, kaip išrinkti tinkamą gėlių puokštę gimtadieniui

4 praktiški patarimai, kaip išrinkti tinkamą gėlių puokštę gimtadieniui

Jei planuojate įsigyti gėlių puokštę artėjančio draugo ar artimojo gimtadieniui, nuostabi vasaros gėlių puokštė yra klasikinis pasirinkimas, kuris tikrai sužavės bet kurį gavėją. Gėlės yra tokia tradicinė, seniai gerbiama dovana – jos ne tik džiugina akį, bet ir jų svaiginantis aromatas pagerina namų atmosferą. Įrodyta, kad gėlės net pagerina nuotaiką, emocinę savijautą ir sumažina kraujospūdį. […]

Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausimo ABC: veido prausiklis, micelinis vanduo ar abu iškart? Veido prausiklis ar micelinis vanduo? Jeigu prausiklis, tai kreminis ar putojantis? Jeigu micelinis vanduo, ar jį reikia nuplauti? Klausimų apie veido prausimą – galybė. Ir nors veido prausimas skamba kaip įprasta higienos dalis, tinkamas jos pasirinkimas odos būklei turi daugiau įtakos, nei atrodo. Veido prausimo […]

Vestuvinis makiažas: ką turėtų žinoti kiekviena būsima nuotaka

Vestuvinis makiažas: ką turėtų žinoti kiekviena būsima nuotaka

Jūsų vestuvių dieną greičiausiai būsite daugiausiai fotografuojamos per visą savo gyvenimą. Ir, žinoma, yra tiek daug užduočių, kuriomis jums reikės pasirūpinti, jei norite, kad jūsų svarbiausia gyvenimo diena būtų nepriekaištinga – nuo šventės vietos paruošimo, iki vaišių, muzikos, pramogų ir dekoravimo. Todėl suprantama, kad tam tikros vestuvių šventės detalės gali būti nevalingai nustumtos į šalį, […]