Karaoke vakaras bus tuoj pas Jus (Veida) Kauno m.

139 €
1

Karaoke vakaras bus tuoj pas Jus (Veida)

Tikras ir galingas KARAOKE garsas Jūsų vakarėliui !

Praturtinkite vakarėlį, gimtadienį, vestuves nerealiu užsiėmimu, būna linksma ir dainuojantiems, ir tik klausantiems
Pasijusite ne tik mėgėjais

Turime daugybę lietuviškų, angliškų, rusiškų dainų, tikrai bus iš ko pasirinkti

Audiovizualinę sistemą sudaro:
Galingos aktyvios garso kolonėlės 2vnt. (2kw)
Projektorius
Projekcinis ekranas
Mikšerinis pultas
Mikrofonai 3vnt. (belaidžiai)
Trikojai stovai
Kompiuteris
Jungiamieji laidai

KARAOKE – tai nuostabi nuotaika, ir visiškai nesvarbu ar esi patyręs dainininkas, ar moki dainuoti, ar ne, gal tai patirtis ar atradimas savų sugebėjimų, gal net talentų. Draugiški vakarėliai visada būna triukšmingi ir smagūs, visada palieka gerus prisiminimus ir norą kartoti, karaoke vakarėliai – tai vienareikšmiškai teigiamos emocijos, draugų palaikymas. Karaoke metu, skambant originaliai dainai, Jūs girdite tik muziką be žodžių, dainos žodžių galima visiškai nemokėti, tam yra ekrane rodomi dainos žodžiai, kurie tiksliai spalvilškai pabrėžia kievieną žodį kurią sekundę reikia dainuoti, tai nėra sudėtinga, tai yra labai smagu. Jei kartais pasirodytų sudėtinga daina, mes paleisime pilną dainą su originaliu atlikėjo balsu, tam, kad būtų lengviau susipažinti su atitinkama daina, galima dainuoti ir skambant pilnai dainai su atlikėjo balsu.

Karaoke metu Jūs matysite nepriekaištingą vaizdą su dainų tekstais ir vaizdiniais per video projektorių, girdėsite profesionalų stereo garsą per koncertines kolonėles 550W – 1200W galingumo (BEHRINGER, RCF), šis garsas padės jums įsijausti į bet kokią dainą, su belaidžiais mikrofonais galėsite dainuoti ir prisėdę prie stalo, išjudinti svečius. Galimi įvairūs efektiniai priedai, tai – šviesos efektai, dūmai. Dažniausiai vakarėlyje karaoke pakanka 2-4val. (priklauso nuo norinčių atskleisti savo talentą)

Mes viso karaoke metu rūpinsimės Jūsų mėgstamų, pageidaujamų dainų grojimu ir ne tik.
Mes panaudosime skaitmeninius efektus, ten kur reikia, kad Jūsų balsai skambėtų kaip scenos žvaigždžių,
o tai – patikėkite bus geras jausmas girdėti savo balsą kaip profesionalaus dainininko, o Jūsų klausantys svečiai, lydės gausiais aplodismentais.

Turėti gerą laiką – vakarėlyje išsinuomoti karaoke įrangą nepakanka, svarbūs yra audio sujungimai, video technikos reguliavimas, suderinimas, bei pats karaoke procesas, norimų dainų paieška, todėl mes Jus paliekame šventėje jaustis dalyviais, o ne darbuotojais. Dirbame mes – švenčiate Jūs !

Mes pasirūpiname viskuo, aparatūros atvežimu, pajungimu, suderinimu, priežiūra.

Jums nereikia niekuo rūpintis, tiesiog DAINUOKITE !

Išbandęs, nenusivils nei vienas !

Orientacinės kainos:

Standart – Karaoke vakaras iki 4val. ~ 139.00€ (su mūsų specialistais)

Kauno m. atvažiuojame, sujungiame nemokamai, už Kauno m. 1km. kaina 0,25€

RINKITĖS KOKYBĘ !

Išsamesnė informacija:
© Studija Veida
Informacija: +370 678 00900
Užsakymai: +370 678 00909
info@veida.lt

www.veida.lt
www.fotografuojam.lt
www.fotomontazai.lt
www.operatoriai.lt
www.videofilmai.lt
www.svenciupaslaugos.lt
www.renginiupaslaugos.lt

Kaunas

139 €
Susisiekti +37067800900
Adresas: Kauno m. sav., Kaunas,
ID: 2608   2016-03-26

Rekomenduojame

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos
65 €

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos

Įsimintiniausių akimirkų metu siūlome Jums pagalba pasitinkant Jūsų svečius. Taurė šalto šampano, gaivinantis gėrimas, ar išskirtiniai užkandžiai geriausias būdas užimti Jūsų šventės svečius. Atvykstame į Jūsų pageidaujamą šventės vietą, kurioje profesionalus padavėjas pasirūpins Jūsų šventei skirtais atributais: – Pageidaujamo dydžio staliuku – Balta staltiese priderinta prie Jūsų šventės spalvinės paletės – Vazomis Jūsų svečių gelėms […]

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Gimtadieniai Lauke
115 €

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios! Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna! Smagiausios šventės Pūčkorių […]

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Grupės „MODUS“ credo – įvairiapusiškumas. Visų laikų neužmirštami lietuviški ir pasaulio muzikos hitai skirti plataus skonio publikai. Bendraukime ir rasime sprendimus. Šventinio vakaro diskotekos vedantysis. Grupes nariai – toli gražu ne naujokai scenoje. Lietuvoje dalyvaujame įvairiose šventėse, muzikiniuose projektuose, grojam grupese . Didelė darbo patirtis Vokietijos, Olandijos klubuose,JAV, Kanadoje, JAE restoranuose,Rusijoje. Video: https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ad-vestuviu-muzikantai-105635.htm