Kodėl mes?

Švenčių tradicijų ribos prasiplėtė, o gal visai išnyko. Nebėra „tradiciška“ ar „netradiciška“, viskas priklauso tik nuo fantazijos. Tad šiuolaikinei tobulai šventei reikia pačių įvairiausių idėjų, paslaugų, vietų bei aksesuarų.

Portalas TobulaSvente.lt skirtas būtent paslaugų šventėms skelbimams. Čia rasite šventės vietą (rūmai, vilos, sodybos), žmones, kurie sukurs ypatingą atmosferą (dainininkai, švenčių vedėjai, DJ, šokėjai), tie kurie užfiksuos šventę ateičiai (fotografai), tie kurie sukurs šventinę aurą bet kurioje vietoje(dekoruotojai, švenčių planuotojai), pasirūpins, jog svečiai nebus alkani (kulinarai) ir visi kiti, be kurių šventės tiesiog neįsivaizduojamos. Ir nesvarbu kokia tai bus šventė – vestuvės, gimtadienis, jubiliejus ar įmonės vakarėlis.

Paslaugų šventėms teikėjams

Siūlome NEMOKAMĄ skelbimo su fotografijomis patalpinimą!
Būkite matomi! Talpinkite skelbimą ir pasiekite klientus, kurie nori sukurti savo idealią šventę.

  • Jokių komisinių ar mokesčių. Prisiregistruoti ir talpinti skelbimus galite visiškai nemokamai! Kainuoja tik papildomos paslaugos, tokios, kaip skelbimo išryškinimas, automatinis kasdieninis atnaujinimas ir pan. norintiems būti dar labiau pastebėtiems.
  • Potencialūs užsakovai patys jūsų ieško. Portalą darbo dienomis aplanko daugiau nei 550 lankytojų, savaitgaliais po 800. Daugiausia lankytojų iš Google paieškos, t.y. konkrečiai ieškančių paslaugų šventėms.
  • Jūsų paslaugų portfolio. Jei jūsų potencialus klientas teiraujasi platesnės informacijos ir nuotraukų, lengviau jam tiesiog nusiųsti nuorodą sms, nei kurti el.laišką ir viską siųsti. Skelbimas gali tapti jūsų asmeninio tinklalapio alternatyva (ir svarbiausia – tai daug pigiau nei kurti savo tinklalapį!)
  • Dirbame nuo 2017 metų, plėtojame įvairius skelbimų portalus, tad tikime, jog šis nišinis portalas yra kaip tik tai, ko reikia Jums!

Netrukus pasiūlysime daugiau įdomių ir naudingų funkcijų.

Ieškantiems švenčių paslaugų teikėjų ir idėjų

Planuokite savo šventes su TobulaSvente.lt ir būkite garantuoti, jog turite pasirinkimą ir nepermokate.

  • Tiesioginis kontaktas su paslaugos teikėju. Kontaktinė informacija nėra slepiama kaip kai kuriose paslaugų skelbimo platformose. Tad prieš užsakant galite susisiekti, gauti atsakymus į svarbius jums klausimus ir būti tikriems, jog išsirinkote tinkamą paslaugą savo šventei.
  • Tikra ir dažnai mažiausia kaina. Skelbiantys apie savo teikiamas paslaugas šiame portale nemoka komisinio mokesčio ar kitų mokesčių, kuriuos jie norėtų susigrąžinti pakeldami kainą, kaip kai kuriose kitose sistemose. Tad matoma kaina yra ko gero mažiausia iš siūlomų.
  • Didelė paslaugų šventėms pasiūla. Kiekvieną dieną portale talpinama vis daugiau naujų pasiūlymų, tad tikrai turite iš ko pasirinkti.

Jau greitai pasiūlysime daugiau įdomių ir naudingų funkcijų visiems portalo TobulaSvente.lt lankytojams.