LADUTO. Mergvakarių organizavimas ir vestuvių koordinavimas. Kauno m.

LADUTO. Mergvakarių organizavimas ir vestuvių koordinavimas.

LADUTO – sraunios ir nerūpestingos, aikštingos ir linksmos, pašėlusios ir aistringos. Mes deivės, kuriančios moterų draugyste ir autentišku patyrimu grįstą pasaulį. Pasaulį, kuriame vyrauja kūrybinė gausa ir laisvė būti Moterimi!

Mūsų ratas vadovaujasi sraunia taisykle – tekėti verta. Ir nebūtinai už vyro! Tekėti verta kaip upei, godžiai geriančiai kiekvieną saldaus gyvenimo gurkšnį, per užtvankas, kvapnias pievas, galingas audras ir svilinančias sausras.

Pasikliauk savo intuicija, pasileisk ten, kur naujos erdvės, kur vyksta stebuklai… Drauge su mumis per kūną, balsą ir šokį išlaisvink savo kūrybines galias!

Išsirink vieną iš mūsų siūlomų vakarėlių temų, o visu kitu pasirūpinsime mes:

Laukinė Amazonė – ji drąsi, galinga ir nepriklausoma. Suvaldyk ją..
Mistiškoji Deivė – ji įkvepianti, išmintinga ir nežemiška. Išlaisvink ją…
Gundytojų Puota – ji paslaptinga, nepažinta ir aistringa. Pažadink ją…
Laumių Laumė – ji laisva, pašėlusi ir beribė. Skrieki su ja..
Skaisčioji Vaidilutė – ji tyra, gili ir paslaptinga. Uždeki ją…

Kad išgyventi stebuklai Tavo atmintį džiugintų dar ilgai, profesionalus fotografas pasirūpins magiškiausių dienos akimirkų išsaugojimu. Pasirinktą temą atspindintys aksesuarai, kiekvienos deivės grožį atskleidžiantis įvaizdis ir originali teatralizuotos fotosesijos režisūra – tai mūsų atsakomybė. Tau belieka mėgautis!

Suintrigavome? Drąsiai rašyk mums laišką, nurodydama renginio biudžetą bei dalyvių skaičių, ir mes Tau pateiksime patį žaviausią pasiūlymą.

LADUTO deivės

Susisiekti 862150154
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 8061   2019-03-21

Rekomenduojame

Ugnies šou
250 €

Ugnies šou

Ugnies teatras – tai aktyviausia ir veržliausia ugnies žonglierių komanda, jungianti šokį, profesionalų degančių įrankių valdymą ir pirotechnikos efektus. Ugnies teatro komanda puoselėja ir kuria naujas ugnies meno tradicijas naudodama modernius ir netradicinius sprendimus. Būdami pilnai atsidavę savo veiklai, jungdami ugnį, ledą, šviesą, šokį kuriame neįtikėtiną ugnies spektaklį.

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Gimtadieniai Lauke
115 €

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios! Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna! Smagiausios šventės Pūčkorių […]

R&E renginiai – šampano staliukas, piramidė
80 €

R&E renginiai – šampano staliukas, piramidė

Organizuojame šampano staliuką po vestuvių ceremonijos – palikite svečių vaišinimo reikalus mums. Paruošime staliukus, supilstysime šampaną, dailiai išdėliosime užkandžius ir saldumynus ir lauksime Jūsų ir Jūsų svečių! ❤️ Staliuko kaina – 80eur + transportavimas (Kaune nemokamai), dirbame visoje Lietuvoje. Šampano piramidė – gali būti puiki alternatyva šampano staliukui lauke po ceremonijos arba staigmena vestuvių šventėje […]