Papuošalai,Rozanciai

Papuošalų Rinkiniai Komplektai, Kaklo Papuošalai, Kolje, Perlų Vėriniai, Apyrankės, Auskarai, Rožančiai Vaikų Komunijai Krikstynoms Maldai. Rankų darbo papuošalai Kaune.
Gaminu Papuošalus Kaune,Turiu pardavimui jau pagamintu. Gaminu Papuošalus ir pagal užsakymą išankstinį. Parduodamu papuosalu rasit interneto svetainėje,nurodytu adresu.
Papuošalai Pagaminti iš dirbtinių perlu, Swarovski karoliuku, Swarovski Perliuku, Swarovski akučių, Kokybiškų Kristalų karoliukų, stiklo karoliukų, natūralių akmenukų karoliukų, keramikos karoliuku, Auskarai iš sidabro juvelyriniu detalių, sidabro uzsegimu,cirkonio akučių. Rožančiai Pagaminti pagal Rozinio schema,tinka Maldai,iš dirbtinių perlu,turiu pagamintų įvairių spalvų. Į kitus miestus siunčiu paštu, isperkamuoju mokesčiu, Skubu Registruota siuntinį, kuris pasiekia pirkėja po 2 darbo dienų. Susimokėti Atsiimant siuntinį pašte.
Skambinti nurodytu numeriu.
+ Papildoma Paslauga- Sutrukusiu Vėrinių Perverimas Taisymas Perdarymas. Perveriu Nutrukusius Vėrinius Visokius- iš Veriamu karoliuku- Karolius,Kaklo Papuošalus, Apyrankes. Dadedant savo juvelyriniu detalių. Normaliom kainom.
Prikeliu Senus papuosalus-Naujam Gyvenimui- Perdarau iš senų Nenesiojamu Vėriniu-į Naujus Papuošalus. Dadedant savo juvelyriniu detalių,ar trūkstamų karoliuku. Pvz-iš kelių apyrankių pagaminti kaklo papuošala ar atvirkščiai.
Paskambinus telefonu, Aptariame jūsų Turimą kiekį karoliuku, kokio Papuošalo norėtumėte, kokio dizaino,kokia kaina butu. Ši Paslauga teikiama Netik Kauniečiams. Susitarus galite atsiųsti paštu- turimus karoliukus. Pagaminusi-Atsiusiu paštu. Kainos Normalios,tikrai nekainuos brangiai,pigiau- nei Nusipirkti Nauja Papuošalą. Kam laikyti Nenesiojamus Papuošalus stalčiuje,jei galima juos Perdaryti į naujus Papuošalus.
Daugiau informacijos ir pagamintu papuosalu- rasite interneto svetainėje

35 €
Susisiekti +37067675137
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 10641   2020-01-18
Individuali vestuvinių bei sužadėtuvių žiedų gamyba

Individuali vestuvinių bei sužadėtuvių žiedų gamyba

Esu Kristina, juvelyrė, kurianti ir gaminanti sužadėtuvių bei vestuvinius žiedus pagal klientų pageidavimus. Gaminu papuošalus ir iš Jūsų ausko. Gamybos terminas apie 1 mėn. Suteikiama garantija bei galimybė didinti ar mažinti žiedus ateityje.

Šviečiančių raidžių nuoma, žodis  MEILĖ
40 €

Šviečiančių raidžių nuoma, žodis MEILĖ

Žodžio “MEILĖ šviečiančių raidžių nuoma , tai gali tapti gražiu akcentu Jūsų šventės. Taip pat nuomojame ir Palapines ( pavilijonus ) 5×10 ir 5×6

juvelyro dirtuves

juvelyro dirtuves

Gaminame vestuvinius , sužadėtuvių, žiedus pagal individualius užsakymus, bei kitus juvelyrinius dirbinius. Prekiaujame įvairiais dirbiniais iš aukso ir sidabro. Remontuojame juvelyrinius dirbinius, bižuteriją. E.Ožeškienės g. 6 , Kaunas

Rankų darbo Vestuviniai Žiedai gamintojo kainomis

Rankų darbo Vestuviniai Žiedai gamintojo kainomis

Ypač kokybiškai gaminame VESTUVINIUS ŽIEDUS. Didelis pasirinkimas nuo klasikinių vestuvinių žiedų iki šiuolaikinių sudėtingiausių modelių ir visi tik už gamintojo kainą. Galite laisvai rinktis norimas aukso spalvas, prabas, sintetinius arba natūralius sertifikuotus deimantus. Visus mūsų vestuvinius žiedus su kainomis ir pilnais aprašymais rasite mūsų e-parduotuvėje www.juvelyrikainternetu.lt. Kainos nurodytos su mūsų auksu pilnai su viskuom ir […]