Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

1

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Vestuvių sezono įkarštis jau visai netoli, vestuviniai kvietimai pradeda plaukte plaukti, o vestuvininkai nekantriai planuoja savo įvaizdį būsimoms vestuvėms. Tačiau išsirinkti, ką vilkėti ir ko nederėtų dėvėti, gali būti sudėtinga užduotis, nepaisant jūsų vaidmens vestuvėse ar santykių su laimingąja pora. Todėl jei jūs sulaukėte kvietimo į vasarą vykstančias vestuves, dabar būtų pats metas susipažinti su svarbiausiais patarimais, kaip vestuvių dieną išvengti didelių mados klaidų.

Neužgožkite nuotakos

Vestuvės – puiki dingstis pasipuošti puošnia nauja suknele, tačiau nepersistenkite. Geriausia vengti suknelių išleistuvėms, maksi suknelių su šleifu ir įvairiaspalvių blizgučių, kurie šaukte šaukia „pažvelkite į mane“.

NAUDINGA: jums tinkančios suknelės internetu galite pasidairyti https://sidonas.lt/12-sukneles.

Nedėvėkite baltos spalvos

Baltos spalvos drabužiai yra didžiausia klaida, kurią gali padaryti vestuvių svečias. Nė vienas svečias neturėtų atimti dėmesio iš nuotakos – juk tai jos ypatinga diena. Su balta suknele yra pernelyg didelė tikimybė būti supainiotai su nuotaka, todėl, kad ir kaip gerai atrodytų balta spalva, šią ypatingą dieną jos atsisakykite.

Neatidenkite per daug odos

Permatomus audinius, gilias iškirptes ir pernelyg trumpas sukneles reikėtų rinktis labai atsargiai. Vestuvės – tai šeimos šventė, paprastai švenčiama nuo vidurdienio iki vakaro, todėl venkite pernelyg drąsių ar rizikingų drabužių.

Nesirenkite pernelyg laisvai

Nepriklausomai nuo aprangos kodo, vestuvėse draudžiama dėvėti džinsus. Nepamirškite, kad tai ypatinga nuotakos ir jaunikio diena. Be to, jei tai būtų jūsų vestuvės, neabejotinai tikėtumėtės, kad svečiai pasistengs ir pasirūpins, kad jie atrodytų nepriekaištingai. Pasinaudokite vestuvėmis kaip proga pasipuošti ir pademonstruoti naują aprangą, kuri atitiktų vestuvių tematiką.

Investuokite į aksesuarus

Dalyvavimas keliose vestuvėse iš eilės gali brangiai kainuoti, ypač jei kiekvienai šventei reikia naujos aprangos. Puikus būdas išvengti pernelyg didelių išlaidų – išsirinkti kelias universalias sukneles ir kiekvienoms vestuvėms jas atnaujinti dėvint skirtingą rankinę, skrybėlę, batelius ir papuošalus. Tuo tarpu puikus būdas atnaujinti savo įvaizdį ir pritaikyti naujausias mados tendencijas – tai ryškūs aksesuarai.

Vasarą dėvėkite spalvotus drabužius

Vasara – puiki proga dėvėti ryškias spalvas arba gražius pastelinius atspalvius, ypač jei jūsų oda yra gražiai įdegusi. Tačiau būtinai iš anksto pasidomėkite, kokios spalvos drabužius vilkės nuotakos draugės, kad nebūtumėte su jomis supainiotos.

Žiemą dėvėkite kailinius

Žiemos vestuvės – puiki proga dėvėti prabangius dirbtinio kailio kailinius. Tai glamūrinis, madingas ir puikiai išlaikantis šilumą sprendimas.

Turėkite pakaitinius lengvesnius batelius

Visą dieną avint aukštakulnius gali nukentėti jūsų kojos, todėl į rankinę įsimeskite baleto batelius arba vasarinius sandalus, kuriais vėliau vakare galėsite persiauti. Niekas to nepastebės, o iš anksto suplanavusios galėsite nepailsdamos šokti iki vėlyvos nakties.

Nuotakos mamos stilius

Išsirinkti, ką vilkėti nuotakos mamai, yra sunki užduotis, todėl geriausia pradėti nuo suknelės, kuri atitiktų vestuvių spalvinę gamą, nesikirstų su jaunikio mamos apranga ir, svarbiausia, būtų patogi. Juk tai ilga diena, todėl turite būti tikros, kad jaustumėtės patogiai ir būtumėte atsipalaidavusi.

Venkite juodos spalvos drabužių

Jūs einate į vestuves, o ne į laidotuves, todėl stenkitės vengti juodos spalvos! Ši taisyklė ypač aktuali vasaros vestuvėse, kai svečiai turėtų atsiduoti šventinei vestuvių dienos nuotaikai ir rinktis drąsias spalvas bei nuotaikingus raštus.

Rekomenduojame

carvertical VIN patikra
<strong>5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją</strong>

5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją

Jūs susižadėjote! Sveikiname! Dabar pats laikas pradėti planuoti savo svajonių vestuves. Bet, nuo ko pradėti? Svečių sąrašas? Dekoras? Maitinimas? Visa tai gali būti šiek tiek slegianti užduotis, todėl vis daugiau porų renkasi samdytis vestuvių planuotoją. Nesate tikri ar tai jums tinkamas pasirinkimas? Štai penkios priežastys, kodėl vestuvių planuotojo samdymas gali būti geriausias sprendimas, kurį priimate […]

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Ruošiatės didžiulei vestuvių šventei, bet manote, kad pagal dabartines tendencijas jūsų turimo biudžeto gali neužtekti? Pirmiausia patariama atsižvelgti į faktą, kad kai kuriais atvejais vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai padeda sutaupyti gana nemažai pinigų. Žinoma, jie taip pat pabrėžia, kad pasitelkiant keletą patarimų, sumažinti išlaidas galima ir nepasitelkiant renginių organizatorių. Vestuvių planavimu užsiimantys specialistais už dyką […]

<strong>Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?</strong>

Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?

Kad ir į kokią šventę besiruoštų moteris, kad būtų graži, savimi pasitikinti ir džiaugtųsi įvaizdžiu – reikalingi keli elementai, kurių nei vienai nevalia pamiršti. Nors gali atrodyti, kad tai visiškai nereikšminga, visgi kaip rodo daugumos moterų patirtis ir pasidalinimai – ir tai labai svarbu! Šampūnas Jeigu prieš svarbią šventę nuspręsite eksperimentuoti ir išbandyti naują šampūną, […]

Vestuviniai žiedai: skonis, biudžetas ir paieškos internetu

Vestuviniai žiedai: skonis, biudžetas ir paieškos internetu

Jau numatėte, kada turėtų įvykti jūsų vestuvės? Taip pat sudarėte ir būsimų veiksmų planą, kuriuo vadovaudamiesi organizuosite savo būsimas vestuves? Jei taip, paklauskite savęs, kurioje darbų sąrašo vietoje atsidūrė vestuviniai žiedai ir jų paieškos? Niekuomet nereikėtų apsigauti manant, kad vestuvinių žiedų paieška bus labai paprasta ir greita, todėl tam nereikia numatyti pakankamai daug laiko. Tačiau […]

Ką aplankyti Alanijoje?

Ką aplankyti Alanijoje?

Alanija per kelis dešimtmečius tapo bene populiariausiu turistų poilsio centru su ilga, puikius paplūdimius turinčia Viduržemio jūros pakrante bei nuo balandžio iki lapkričio pradžios trunkančiu atostogų sezonu, net ir žiemos laikotarpiu temperatūra retai kada nukrenta žemiau 16 laipsnių šilumos. Miestas turėtų patikti ne tik atostogų su „viskas įskaičiuota“ mylėtojams, bet ir tiems, kurie domisi istorija […]

<strong>Kaljanas tobulos šventės receptas</strong>

Kaljanas tobulos šventės receptas

Kaljanas vis populiarėjantis atsipalaidavimo būdas. Beveik kiekviename bare ar naktiniame klube galima usisakyti ir mėgautis kaljanu. Taip pat, kaljanai populiarus ir įvairiausiuose šventėse – vestuvėse, gimtadieniuose ir kituose renginiuose. Kas yra kaljanas? Kaljanas tai lyg pypke su vandeniu, kurio pagalba išgaunami dūmai. Kaljaną senu senovėje išrado Indai. Šiuos įrenginius jie gamindavo iš kokoso kiautų. Tuometiniai […]