Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

1

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Vestuvių sezono įkarštis jau visai netoli, vestuviniai kvietimai pradeda plaukte plaukti, o vestuvininkai nekantriai planuoja savo įvaizdį būsimoms vestuvėms. Tačiau išsirinkti, ką vilkėti ir ko nederėtų dėvėti, gali būti sudėtinga užduotis, nepaisant jūsų vaidmens vestuvėse ar santykių su laimingąja pora. Todėl jei jūs sulaukėte kvietimo į vasarą vykstančias vestuves, dabar būtų pats metas susipažinti su svarbiausiais patarimais, kaip vestuvių dieną išvengti didelių mados klaidų.

Neužgožkite nuotakos

Vestuvės – puiki dingstis pasipuošti puošnia nauja suknele, tačiau nepersistenkite. Geriausia vengti suknelių išleistuvėms, maksi suknelių su šleifu ir įvairiaspalvių blizgučių, kurie šaukte šaukia „pažvelkite į mane“.

NAUDINGA: jums tinkančios suknelės internetu galite pasidairyti https://sidonas.lt/12-sukneles.

Nedėvėkite baltos spalvos

Baltos spalvos drabužiai yra didžiausia klaida, kurią gali padaryti vestuvių svečias. Nė vienas svečias neturėtų atimti dėmesio iš nuotakos – juk tai jos ypatinga diena. Su balta suknele yra pernelyg didelė tikimybė būti supainiotai su nuotaka, todėl, kad ir kaip gerai atrodytų balta spalva, šią ypatingą dieną jos atsisakykite.

Neatidenkite per daug odos

Permatomus audinius, gilias iškirptes ir pernelyg trumpas sukneles reikėtų rinktis labai atsargiai. Vestuvės – tai šeimos šventė, paprastai švenčiama nuo vidurdienio iki vakaro, todėl venkite pernelyg drąsių ar rizikingų drabužių.

Nesirenkite pernelyg laisvai

Nepriklausomai nuo aprangos kodo, vestuvėse draudžiama dėvėti džinsus. Nepamirškite, kad tai ypatinga nuotakos ir jaunikio diena. Be to, jei tai būtų jūsų vestuvės, neabejotinai tikėtumėtės, kad svečiai pasistengs ir pasirūpins, kad jie atrodytų nepriekaištingai. Pasinaudokite vestuvėmis kaip proga pasipuošti ir pademonstruoti naują aprangą, kuri atitiktų vestuvių tematiką.

Investuokite į aksesuarus

Dalyvavimas keliose vestuvėse iš eilės gali brangiai kainuoti, ypač jei kiekvienai šventei reikia naujos aprangos. Puikus būdas išvengti pernelyg didelių išlaidų – išsirinkti kelias universalias sukneles ir kiekvienoms vestuvėms jas atnaujinti dėvint skirtingą rankinę, skrybėlę, batelius ir papuošalus. Tuo tarpu puikus būdas atnaujinti savo įvaizdį ir pritaikyti naujausias mados tendencijas – tai ryškūs aksesuarai.

Vasarą dėvėkite spalvotus drabužius

Vasara – puiki proga dėvėti ryškias spalvas arba gražius pastelinius atspalvius, ypač jei jūsų oda yra gražiai įdegusi. Tačiau būtinai iš anksto pasidomėkite, kokios spalvos drabužius vilkės nuotakos draugės, kad nebūtumėte su jomis supainiotos.

Žiemą dėvėkite kailinius

Žiemos vestuvės – puiki proga dėvėti prabangius dirbtinio kailio kailinius. Tai glamūrinis, madingas ir puikiai išlaikantis šilumą sprendimas.

Turėkite pakaitinius lengvesnius batelius

Visą dieną avint aukštakulnius gali nukentėti jūsų kojos, todėl į rankinę įsimeskite baleto batelius arba vasarinius sandalus, kuriais vėliau vakare galėsite persiauti. Niekas to nepastebės, o iš anksto suplanavusios galėsite nepailsdamos šokti iki vėlyvos nakties.

Nuotakos mamos stilius

Išsirinkti, ką vilkėti nuotakos mamai, yra sunki užduotis, todėl geriausia pradėti nuo suknelės, kuri atitiktų vestuvių spalvinę gamą, nesikirstų su jaunikio mamos apranga ir, svarbiausia, būtų patogi. Juk tai ilga diena, todėl turite būti tikros, kad jaustumėtės patogiai ir būtumėte atsipalaidavusi.

Venkite juodos spalvos drabužių

Jūs einate į vestuves, o ne į laidotuves, todėl stenkitės vengti juodos spalvos! Ši taisyklė ypač aktuali vasaros vestuvėse, kai svečiai turėtų atsiduoti šventinei vestuvių dienos nuotaikai ir rinktis drąsias spalvas bei nuotaikingus raštus.

Rekomenduojame

<strong>Kaljanas tobulos šventės receptas</strong>

Kaljanas tobulos šventės receptas

Kaljanas vis populiarėjantis atsipalaidavimo būdas. Beveik kiekviename bare ar naktiniame klube galima usisakyti ir mėgautis kaljanu. Taip pat, kaljanai populiarus ir įvairiausiuose šventėse – vestuvėse, gimtadieniuose ir kituose renginiuose. Kas yra kaljanas? Kaljanas tai lyg pypke su vandeniu, kurio pagalba išgaunami dūmai. Kaljaną senu senovėje išrado Indai. Šiuos įrenginius jie gamindavo iš kokoso kiautų. Tuometiniai […]

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Daugumai žmonių perkopus 25 metus, prasideda “kova” su raukšlėmis. Nors ir jos savotiškai puošia žmogų, tačiau vis bėgant metams, veide esantys pokyčiai gali pradėti kenkti ne tik estetiškai, bet fiziškai – užkritę akių vokai nebeleis tinkamai matyti, jaučiamas nuolatinis odos tempimas ir pan. Tam, kad nereikėtų vargti su šiomis problemomis, pasitelkiamos tam tikros grožio procedūros, […]

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Gyvename nepastoviame ir kasdien vis besikeičiančiame pasaulyje. Taip, kaip keičiasi ir modernėja technologijos, taip pat sparčiai keičiasi ir mūsų kasdienybė, įpročiai. Būtent dėl pastarųjų priežasčių, vis labiau populiarėja tendencija vietoj konkrečios ir apčiuopiamos dovanos, artimajam dovanoti dovanų kuponą. Dovanų kuponai palengvina galvos skausmą jums, nes nebereikia mąstyti, kokią dovaną išrinkti, ir žmogui suteikiate galimybę išsirinkti […]

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Vestuvinių žiedų pirkimas gali būti painus procesas, ypač todėl, kad tikriausiai to niekada nedarėte. Tai skiriasi nuo apsipirkimo sužadėtuvių žiedais, nes šį kartą jūs perkate abu. Jei neįsivaizduojate, nuo ko pradėti – nesijaudinkite, juvelyrai jums padės. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra daugybė būdų, padedančių išsiaiškinti, kas jums patinka, todėl nesijaudinkite, jei eidami pro duris nesate tikri, […]

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Jau numatėte savo būsimų vestuvių datą? Greičiausiai šią akimirką jaučiatės pakylėtos ir skraidote padebesiais! Kiekvienai būsimai nuotakai laikotarpis prieš vestuves yra ypatingas – tai metas, kuomet gyvenimas nusidažo labai ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Tačiau lygiai taip pat visa tai yra lydima ir nemenko nerimo bei jaudulio. Todėl jei jūs norite pradėti savo būsimų vestuvių planavimą, […]

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Ieškote dovanų idėjų savo draugo, vyro, tėčio gimtadieniui? Dovanos yra būdas parodyti dėmesį ir meilę. Tačiau užduotis išrinkti dovaną vyrui yra sudėtinga. Kaip padovanoti vyrui tai, kas jam patiks iš visos širdies, tačiau tuo pačiu nevers jaustis nejaukiai dėl pernelyg brangios dovanos? Valgomos dovanos, tokios kaip pyragaičių krepšeliai, užkandžių ar alaus rinkiniai, šokoladas ar valgomos […]