Profesionalus muzikantas, dainininkas, DJ, švenčių organizatorius

1

Profesionalus muzikantas, dainininkas, DJ, švenčių organizatorius

Zenonas Žakelis – Žakas

Biografija:

Tai pasaulinio garso atlikėjas, muzikantas, aktorius, dainininkas – bosas.
Zenonas Žakelis – Žakas yra baigęs J. Gruodžio konservatoriją – solinio dainavimo klasę, vėliau tęsęs studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA), kurioje tobulinosi pas Prof. Z. Paulauską, Prof. V. Prūdnikovą, bei pas doc. A. Lietuvinką, o studijas užbaigė Tarptautinio Tulūzos konkurso „Grand Prix“ nugalėtojo – V. Daunoro dainavimo klasėje. Baigęs studijas, įgijo operos ir koncertų dainininko vardą bei dėstytojo kvalifikaciją.

Koncertinė veikla:

Zenonas Žakelis – Žakas yra gavęs pasiūlymą dirbti operos solistu Nacionaliniame operos ir baleto teatre, tačiau atsisakė ir persikėlė dirbti į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą.
Nuo 1993 m. iki 2008 m. (15 m.) Dirbo Lietuvos Jūrų laivininkystėje (LISCO) keltuose Klaipėda -Kylis (Vokietija), Klaipėda – Stoholmas (Švedija) ir Klaipėda – Karshalmas (Švedija) koncertinių programų organizatoriumi bei dainininku solistu. Taip pat solistas yra įvaldęs akordeono ir klavišinių instrumentų meną.
Atlikėjas taip pat yra koncertavęs Danijoje, Italijoje (Verdi festivalyje), Prancūzijoje bei Maskvoje.

VšĮ („Zeniaus studija) muzikinė veikla:

2003 m. Zenonas Žakelis – Žakas įsteigė VšĮ „Zeniaus studiją“, kuri tęsia veiklą ir dabar.
Įmonės veikla:

Renginių organizavimas
Švenčių vedantieji
Banketinių salių nuoma
Muzikantai (fortepijono, smuiko, akordeono, saksafono muzika)
Didžėjus
Baleto šokėjai, operetės šou.

Dueto Fort-belcanto muzikinė veikla:

Tai Tėvo ir dukros ansamblis – fortepijonas ir vokalas.
Pianistė Marija Žakelytė yra profesionali pianistė – atlikėja, baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją ir įgijusi fortepijono magistro diplomą. Pianistė yra Tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinių meistriškumų kursų dalyvė tobulinusis pas pasaulinio mąsto atlikėjus – pianistus, tokius kaip Mūza Rubackytė (Prancūzija), A.Žlabys (JAV), V. Nossina (Rusija), P.Geniušas (Lietuva) ir daugelį kitų puikių Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Taip pat nuolat rengia rečitalius ir dalyvauja muzikiniuose festivaliuose.
Fort-belcanto duetas tai ryškus ir kartu subtilus ansamblis. Ansamblio repertuaras kupinas garsiausių kompozitorių kūrinių, tokių kaip Dž. Verdi, P. Tchaikovsky, Ch. Gounod, G. Rossini.
Fort-belcanto koncertuoja įvairiuose renginiuose bei kuria koncertinius vakarus.
Kitais metais dueto planuose koncertai Amerikoje.

Zenono Žakelio – Žako muzikiniai įrašai, video klipai, CD

Zenonas Žakelis – Žakas yra išleidęs 2 kompaktines plokšteles ir 2 video klipus

CD:

„Senas jūrininkas“
„Lietuviškai“

Video klipai:

Video klipas „Senas jūrininkas“ remiantis E. Balsio daina.

„Atsisveikinimas su Glorija“ NDR televizijos filmas vokiečių kalba (Vokietija)

Susisiekti +37068651344
ID: 7277   2019-02-15

Rekomenduojame

Saksofono muzika Jūsų šventei.

Saksofono muzika Jūsų šventei.

Saksofonistas jūsų šventėms. Jei norite sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, kreipkitės.Groju įvariose šventėse, pagal jūsų pageidavimus. Groju įvariose šventėse: Gimtadieniuose, vestuvėse, bažnyčiose, įvairių firmų/įmonių vakarėliuose. Tai pat atlieku muzikinius pasveikinimus, muzikinius sveikinimus skambant muzikiniam fonui. Repertuaras platus. Groju įvairių žanrų muziką pradedant nuo foninės, tradicinės populiariosios muzikos ir baigiant subtiliu džiazu. Dėl turimų klausimų ar […]

Striptizo šokėjų pasirodymas Jūsų šventėje

Striptizo šokėjų pasirodymas Jūsų šventėje

Profesionalūs striptizo šokėjai ir striptizo šokėjos atlieka pasirodymus įvairiuose vakarėliuose, renginiuose. Paruoštos teatralinės erotinės šou programos įvairioms progoms. Šokame pagal iškvietimą visoje Lietuvoje. Išsamesnė informacija mūsų interneto svetainėje.

Laimingu Būti Lengva

Laimingu Būti Lengva

Linksma gyvai grojanti pop/rock/folk grupė, kuri išjudins kiekvieną pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. Galime pasiūlyti ir pilną renginio įgarsinimą, visą reikiamą aparatūrą.

Muzika ir apšvietimas Jūsų šventei
50 €

Muzika ir apšvietimas Jūsų šventei

Profesionali garso bei apšvietimo įranga. Įgarsinimas. Repertuarą ir šventės scenarijų deriname su užsakovais. Grojame vestuvėse, krikštynose, jubiliejuose, vakarėliuose ir visur kur reikalinga gera nuotaika. Didelis lietuviškų dainų asortimentas, jubiliejinės ,estradinės, ir ne tik.