Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

VESTUVIŲ VEDIMAS

„Tam, kad santuoka būtų sėkminga, reikia įsimylėti daug kartų, ir visada – tą patį asmenį“. Autorius nežinomas

Sutiksite, kad vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo švenčių. Norime, kad ši diena būtų to-bu-la. Ir siekiame išpildyti kiekvieną išsvajotą smulkmeną.

Kasmet Lietuvoje susituokia apie 20 tūkst. porų. Deja, daugelis santuokos švenčių įvyksta ne pagal planą. Jei pagrindiniu šventės akcentu tampa vaišėmis ir gėrimais nukrautas stalas, naivu tikėtis gražių prisiminimų. Kviečiame jau dabar pamąstyti, kokios šventės norite, o mes pasirūpinsime, jog šventės židiniu taptų šypsenos, juokas, geros jaunavedžių ir svečių emocijos.

Susisiekite: +370 688 88 804 Saulius@renginiu-vedimas.lt

Nuo ko prasideda vestuvių šventės programos sudarymas?

Visi esame skirtingi, todėl ir mūsų poreikiai skiriasi. Ar norite prabangių vestuvių, o gal šiek tiek kuklesnių? Norite švęsti dvi dienas, o gal užteks ramaus vakaro su artimaisiais? Ar svajojate apie tradicines vestuves, o gal norite kitokios, šiuolaikiškos šventės? Atrasime Jūsų poreikius ir užtikrinsime, kad vestuvių vedimo scenarijus pranoktų Jūsų lūkesčius.

Kaip vestuves paversti džiaugsmo oaze kiekvienam svečiui?

Sauliaus Bagdono paslaptis- dalyvių įtraukimas. Akimirką pamąstykite… Kada renginiai Jums palieka didesnį įspūdį – tuomet, kai esate tik stebėtojai, ar kai pilnaverčiai dalyviai? Vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas vadovaujasi požiūriu, kad kiekvienas svečias yra svarbus. Kiekvienas turi tapti ne tik tyliu stebėtoju, bet ir reikšminga renginio dalimi. Bendri žaidimai, intriguojantys iššūkiai, spalvingi tostai ir malonios vestuvių vedėjo staigmenos praturtins kiekvieno dalyvio prisiminimus.
.
Vestuvių vedėjo Sauliaus privalumai

• Patirtis

Svarbiausias vestuvių vedėjo įgūdis – pajusti šventės publiką. Galbūt svečiai yra visiems gerai pažįstami ir nori pereiti prie aktyvesnės renginio dalies? O gal priešingai – giminaičiai ir draugai norėtų geriau susipažinti „ledlaužių“ žaidimų dėka? Geriausi scenarijai veikia tik tada, kai vestuvių vedėjas renginio pradžioje sugeba pajausti bendrą atmosferą.

• Jaunatviška energija

Turime gerą naujieną! Energija ir gera nuotaika lengva dalintis. Jaunatviškas vestuvių vedėjas Saulius nešiojasi geros nuotaikos maždaug šimtui žmonių. Į svečių daiktų sąrašą šio komponento įtraukti nereikės 😉

• Gebėjimas valdyti situaciją

Virtuvėje skambiai dūžta lėkščių komplektas… Svečiai nuklysta sakydami sveikinimo kalbą… Renginio technika pradeda strigti…

Ar Jums taip nutiks? Greičiausiai, kad ne. Tačiau net jei ir nutiktų, vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas yra tas žmogus, kuris kiekvieną renginio nesklandumą paverčia šmaikščiu, įdomiu ar net intriguojančiu privalumu.

KOMANDOS FORMAVIMAS

„Judėti iš vien yra pradžia. Išlikti kartu yra progresas. Dirbti kartu yra sėkmė.“ Henris Fordas

Sutiksite, vieninga komanda yra neatsiejama sėkmingos veiklos dalis. Prieš dešimtmetį buvo įrodyta, jog darbuotojų savijauta įmonėje tiesiogiai priklauso nuo komandos atmosferos bei polinkio bendradarbiauti. Deja, net 63% vidutinių ir 56% stambių Lietuvos įmonių koncentruojasi į individualų darbą. Kolektyvas nėra linkęs bendradarbiauti, ko pasekmė yra darbuotojų netenkinanti darbo aplinka ir neišnaudotas komandos potencialas. Pasitaikius progai net ir ištikimiausi darbuotojai pasiduoda geriau apmokamiems pasiūlymams. Jūs turite galimybę užtikrinti komandos tarpusavio pasitikėjimą, efektyvią komunikaciją ir svarbiausia – bendradarbiavimą.

Bendradarbiavimas. Kodėl verta?

Ar kada susimąstėte, kodėl ginkluotosios pajėgos spec. operacijas visuomet vykdo būriais? Efektyvus komandinis darbas užtikrina, kad reikiamu metu kolektyvas agresyviai puls, o pokyčių atveju – operatyviai ginsis. Tarpusavio pasitikėjimas, vienybė ir komunikacija – ginkluotųjų pajėgų ir sėkmingai veikiančių įmonių paslaptis. Pamąstykite… Stambi įmonė Jums parodo susidomėjimą bendradarbiauti. Susitariate susitikti, rengiamas prisistatymas. Kaip manote, kada bus pasiekti geresni rezultatai: jei prisistatymo rengimu apsiims vienas žmogus, ar kai šio tikslo vieningai sieks komanda (rinkodaros skyrius, dizaineris, lingvistas ir pardavėjas)? Skaitykite toliau ir atraskite, kokius pokyčius Jūsų įmonėje inicijuos komandos formavimas.

Kolektyvas ar KOMANDA?

Pagrindinė bendradarbiavimo sąlyga – pasitikėjimas. Galime garantuoti, jog papasakoję kolektyvui apie komandinio darbo naudą nieko nenustebinsite. Tačiau praktinių užduočių metu padidėjęs tarpusavio pasitikėjimas visuomet skatina daugiau bendrauti, ir svarbiausia – bendradarbiauti. Dienos investicija į komandos formavimą užtikrina 20 – 70% aktyvesnį bendradarbiavimą.

Komandos formavimo programa

Susipažinę su Jūsų įmonės vidine aplinka parengsime programą Jūsų kolektyvui. Kokie lyderiai išsiskiria Jūsų komandoje? Kokios silpnosios/stipriosios komandos narių savybės? Kokios vidinės grupės susiformavusios ir kaip jas suvienyti? Praktikos pabaigoje suteiksime visokeriopą grįžtamąjį ryšį.

„Komandos architektų“ privalumai

• Patirtis

Bendradarbiaujame ir su Lietuvos įmonių TOP10, ir su mažomis įmonėmis. Penkeri veiklos metai padėjo atrasti efektyviausius komandos formavimo metodus.

• Grįžtamasis ryšys

Keli ar keliolika metų kartu gali tapti kliūtimi pažvelgti į save ir į kitus komandos narius iš šalies. „Komandos architektai“ ne tik taps Jūsų mylimiausiais renginių vedėjais, bet ir suteiks visapusišką grįžtamąjį ryšį apie Jūsų komandos privalumus ir tobulintinas vietas.

• Tobulėjimas

Mūsų galimybių arsenalą nuolat papildo pripažinti sprendimai ir naujos unikalios užduotys. Kompetenciją keliame Lietuvos ir užsienio lektorių mokymuose. Pasirūpinsime, jog Jūsų renginį vainikuotų vieninga mintis: „Nuostabu! To dar nebuvo!”

Skelbimo ID: 7906 galiojimo laikas baigėsi.
Pardavėjo kontaktiniai duomenys neskelbiami.

Rekomenduojame

Renginių vedėjas Modestas Stramkauskas

Renginių vedėjas Modestas Stramkauskas

Vedu įvairiausius renginius (vestuvės, gimtadieniai, įmonių vakarėliai ir t. t.). Dainuoju gyvai. Foninė ir diskotekinė muzika. Žaidimai, atrakcijos. Profesionali garso, šviesos aparatūra. Viskas ko reikia, kad Jūsų šventė pavyktų. Muzikinis sveikinimas. Ir t. t. +37069815699 Bendrinti

Muzika ir apšvietimas, renginio koordinavimas
400 €

Muzika ir apšvietimas, renginio koordinavimas

Profesionali garso bei apšvietimo įranga. Įgarsinimas. Minimalus šventės pravedimas Repertuarą ir šventės scenarijų deriname su užsakovais. Grojame vestuvėse, krikštynose, jubiliejuose, vakarėliuose ir visur kur reikalinga gera nuotaika. Didelis lietuviškų dainų asortimentas, jubiliejinės , estradinės, ir ne tik. Bendrinti

Renginių vedančioji – profesionali atlikėja Rasa Doniela

Renginių vedančioji – profesionali atlikėja Rasa Doniela

Profesionali atlikėja, aksominio balso savininkė ir charizmatiška renginių vedančioji, dirbanti šioje srityje jau daug metų, televizinių projektų dalyvė, turėjusi darbo patirties ir užsienio šalyse pavers Jūsų šventę įsimintina ir nepakartojama. Susisiekime ir aptarsime viską iki smulkmenų! Bendrinti

RENGINIŲ VEDĖJAS IR ORGANIZATORIUS RYTIS MAZŪRAS
300 €

RENGINIŲ VEDĖJAS IR ORGANIZATORIUS RYTIS MAZŪRAS

Labas, esu patyręs ir profesionalus vedėjas – profesionalioje scenoje dirbu jau 15 metų ir laukiu įvairiausių užsakymų 🙂 Vedu renginius visoje Lietuvoje, Jūsų šventei galiu pasiūlyti daugumą geriausių Lietuvos muzikantų, didžėjų, aktorių, šokėjų, iliuzionistų, fakyrų ir daug kitų šou atlikėjų. Mano komandoje taip pat video/foto profesionalai, floristai, dekoratoriai, interjero/eksterjero dizaineriai, apšvietimo meistrai ir t.t. Tad […]

Saulius Jansonas

Saulius Jansonas

Inteligentiškas, iškalbus, sąmojingas, laisvai kalbantis keliomis užsienio kalbomis. Su publika bendrauju žaismingai, bet tuo pačiu išlaikytai. Malonus balso tembras bei išlavinta dikcija, turtinga ir elegantiška kalba, tad lengvai įtinku išsilavinusiai publikai. Man patinka taiklus, tačiau subtilus ir situacinis humoras. Auditoriją moku užimti taip, kad ji jaustųsi komfortabiliai ir neįpareigojančiai. Nemėgstu nenaturalios vaidybos bei tuščių kalbų, […]

Renginių vedėjas Justinas Kupstas

Renginių vedėjas Justinas Kupstas

Labas! Aplinkiniai vadina mane renginių žmogumi. O aš negaliu ginčytis, nes renginiai man yra visas gyvenimas, laisvalaikis ir tuo pačiu darbas. Linksmas, energingas, charizmatiškas ir nuolat improvizuojantis – toks esu gyvenime ir scenoje. Mėgstu naujoves, iššūkius ir linksmus žmones. Taigi jei norite linksmos ir stilingos šventės – susisiekime! -Įmonių renginiai – Konferencijos – Vestuvės – […]