Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

Renginių vedėjas Saulius Bagdonas

VESTUVIŲ VEDIMAS

„Tam, kad santuoka būtų sėkminga, reikia įsimylėti daug kartų, ir visada – tą patį asmenį“. Autorius nežinomas

Sutiksite, kad vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo švenčių. Norime, kad ši diena būtų to-bu-la. Ir siekiame išpildyti kiekvieną išsvajotą smulkmeną.

Kasmet Lietuvoje susituokia apie 20 tūkst. porų. Deja, daugelis santuokos švenčių įvyksta ne pagal planą. Jei pagrindiniu šventės akcentu tampa vaišėmis ir gėrimais nukrautas stalas, naivu tikėtis gražių prisiminimų. Kviečiame jau dabar pamąstyti, kokios šventės norite, o mes pasirūpinsime, jog šventės židiniu taptų šypsenos, juokas, geros jaunavedžių ir svečių emocijos.

Susisiekite: +370 688 88 804 Saulius@renginiu-vedimas.lt

Nuo ko prasideda vestuvių šventės programos sudarymas?

Visi esame skirtingi, todėl ir mūsų poreikiai skiriasi. Ar norite prabangių vestuvių, o gal šiek tiek kuklesnių? Norite švęsti dvi dienas, o gal užteks ramaus vakaro su artimaisiais? Ar svajojate apie tradicines vestuves, o gal norite kitokios, šiuolaikiškos šventės? Atrasime Jūsų poreikius ir užtikrinsime, kad vestuvių vedimo scenarijus pranoktų Jūsų lūkesčius.

Kaip vestuves paversti džiaugsmo oaze kiekvienam svečiui?

Sauliaus Bagdono paslaptis- dalyvių įtraukimas. Akimirką pamąstykite… Kada renginiai Jums palieka didesnį įspūdį – tuomet, kai esate tik stebėtojai, ar kai pilnaverčiai dalyviai? Vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas vadovaujasi požiūriu, kad kiekvienas svečias yra svarbus. Kiekvienas turi tapti ne tik tyliu stebėtoju, bet ir reikšminga renginio dalimi. Bendri žaidimai, intriguojantys iššūkiai, spalvingi tostai ir malonios vestuvių vedėjo staigmenos praturtins kiekvieno dalyvio prisiminimus.
.
Vestuvių vedėjo Sauliaus privalumai

• Patirtis

Svarbiausias vestuvių vedėjo įgūdis – pajusti šventės publiką. Galbūt svečiai yra visiems gerai pažįstami ir nori pereiti prie aktyvesnės renginio dalies? O gal priešingai – giminaičiai ir draugai norėtų geriau susipažinti „ledlaužių“ žaidimų dėka? Geriausi scenarijai veikia tik tada, kai vestuvių vedėjas renginio pradžioje sugeba pajausti bendrą atmosferą.

• Jaunatviška energija

Turime gerą naujieną! Energija ir gera nuotaika lengva dalintis. Jaunatviškas vestuvių vedėjas Saulius nešiojasi geros nuotaikos maždaug šimtui žmonių. Į svečių daiktų sąrašą šio komponento įtraukti nereikės 😉

• Gebėjimas valdyti situaciją

Virtuvėje skambiai dūžta lėkščių komplektas… Svečiai nuklysta sakydami sveikinimo kalbą… Renginio technika pradeda strigti…

Ar Jums taip nutiks? Greičiausiai, kad ne. Tačiau net jei ir nutiktų, vestuvių vedėjas Saulius Bagdonas yra tas žmogus, kuris kiekvieną renginio nesklandumą paverčia šmaikščiu, įdomiu ar net intriguojančiu privalumu.

KOMANDOS FORMAVIMAS

„Judėti iš vien yra pradžia. Išlikti kartu yra progresas. Dirbti kartu yra sėkmė.“ Henris Fordas

Sutiksite, vieninga komanda yra neatsiejama sėkmingos veiklos dalis. Prieš dešimtmetį buvo įrodyta, jog darbuotojų savijauta įmonėje tiesiogiai priklauso nuo komandos atmosferos bei polinkio bendradarbiauti. Deja, net 63% vidutinių ir 56% stambių Lietuvos įmonių koncentruojasi į individualų darbą. Kolektyvas nėra linkęs bendradarbiauti, ko pasekmė yra darbuotojų netenkinanti darbo aplinka ir neišnaudotas komandos potencialas. Pasitaikius progai net ir ištikimiausi darbuotojai pasiduoda geriau apmokamiems pasiūlymams. Jūs turite galimybę užtikrinti komandos tarpusavio pasitikėjimą, efektyvią komunikaciją ir svarbiausia – bendradarbiavimą.

Bendradarbiavimas. Kodėl verta?

Ar kada susimąstėte, kodėl ginkluotosios pajėgos spec. operacijas visuomet vykdo būriais? Efektyvus komandinis darbas užtikrina, kad reikiamu metu kolektyvas agresyviai puls, o pokyčių atveju – operatyviai ginsis. Tarpusavio pasitikėjimas, vienybė ir komunikacija – ginkluotųjų pajėgų ir sėkmingai veikiančių įmonių paslaptis. Pamąstykite… Stambi įmonė Jums parodo susidomėjimą bendradarbiauti. Susitariate susitikti, rengiamas prisistatymas. Kaip manote, kada bus pasiekti geresni rezultatai: jei prisistatymo rengimu apsiims vienas žmogus, ar kai šio tikslo vieningai sieks komanda (rinkodaros skyrius, dizaineris, lingvistas ir pardavėjas)? Skaitykite toliau ir atraskite, kokius pokyčius Jūsų įmonėje inicijuos komandos formavimas.

Kolektyvas ar KOMANDA?

Pagrindinė bendradarbiavimo sąlyga – pasitikėjimas. Galime garantuoti, jog papasakoję kolektyvui apie komandinio darbo naudą nieko nenustebinsite. Tačiau praktinių užduočių metu padidėjęs tarpusavio pasitikėjimas visuomet skatina daugiau bendrauti, ir svarbiausia – bendradarbiauti. Dienos investicija į komandos formavimą užtikrina 20 – 70% aktyvesnį bendradarbiavimą.

Komandos formavimo programa

Susipažinę su Jūsų įmonės vidine aplinka parengsime programą Jūsų kolektyvui. Kokie lyderiai išsiskiria Jūsų komandoje? Kokios silpnosios/stipriosios komandos narių savybės? Kokios vidinės grupės susiformavusios ir kaip jas suvienyti? Praktikos pabaigoje suteiksime visokeriopą grįžtamąjį ryšį.

„Komandos architektų“ privalumai

• Patirtis

Bendradarbiaujame ir su Lietuvos įmonių TOP10, ir su mažomis įmonėmis. Penkeri veiklos metai padėjo atrasti efektyviausius komandos formavimo metodus.

• Grįžtamasis ryšys

Keli ar keliolika metų kartu gali tapti kliūtimi pažvelgti į save ir į kitus komandos narius iš šalies. „Komandos architektai“ ne tik taps Jūsų mylimiausiais renginių vedėjais, bet ir suteiks visapusišką grįžtamąjį ryšį apie Jūsų komandos privalumus ir tobulintinas vietas.

• Tobulėjimas

Mūsų galimybių arsenalą nuolat papildo pripažinti sprendimai ir naujos unikalios užduotys. Kompetenciją keliame Lietuvos ir užsienio lektorių mokymuose. Pasirūpinsime, jog Jūsų renginį vainikuotų vieninga mintis: „Nuostabu! To dar nebuvo!”

Susisiekti 868888804
ID: 7906   2020-12-06

Rekomenduojame

Vestuvių vedėjas Herkus Zaksas

Vestuvių vedėjas Herkus Zaksas

Vieną dieną susimąsčiau, jog keista situacija – mano pavardė Zaksas, dar prieš tai mėginau dirbti su santykių tema, o dabar, žiūrėk, tapau vestuvių vedėjas. Pagalvojęs, kad įdomiai čia viskas gaunasi, net nedrąsiai pasvajojau, jog norėčiau kažkada sutuokti žmones. Pagalvojau, metrikacijos rūmuose nuo aštuonių iki penkių tikrai nesiruošiu dirbti, kunigu irgi, panašu, netapsiu, bet gal vieną […]

Renginių vedėjas Modestas Stramkauskas

Renginių vedėjas Modestas Stramkauskas

Vedu įvairiausius renginius (vestuvės, gimtadieniai, įmonių vakarėliai ir t.t.). Dainuoju gyvai. Foninė ir diskotekinė muzika. Žaidimai, atrakcijos. Profesionali garso, šviesos aparatūra. Viskas ko reikia, kad Jūsų šventė pavyktų. Muzikinis sveikinimas. Ir t.t.

Renginių vedėjas Linas Lapėnas

Renginių vedėjas Linas Lapėnas

Profesionalus renginių vedėjas ir organizatorius Linas Lapėnas iš Klaipėdos, TV projektų dalyvis, 2016 metų „Žvaigždžių duetų“ ( LNK ) trečiosios vietos, bei 2017 metų „Muzikinis iššūkis“ ( BTV) taip pat trečiosios vietos nugalėtojas, 2018 metų „Du balsai – viena širdis“ dalyvis, vedantis renginius lietuvių ir anglų kalbomis ( taip pat kalbantis rusų ir šiek tiek […]

Kvapų garsai garo pirties ceremonijoje
15 €

Kvapų garsai garo pirties ceremonijoje

Daugelį metu populiarinu Indėnų gyvenimo būdą, demonstruoju jų kovos atributus ir groju jų pamėgtais instrumentais, skudučiais. Taip pat organizuoju edukacinius sveikatinimo renginius „Kvapų garsai garo pirties ceremonijoje “ skambant kosminio būgno garsams, afrikietiškos kalimbos ir skudučių garsams. Visa tai vyksta garo pirtyje susimaišant kvapams su archaiškų instrumentų garsais . Edukacinės programos „Kvapų garsai garo pirties […]