Šie 5 pasirinkimai, kurie padės jums pramogauti Lietuvoje

1

Šie 5 pasirinkimai, kurie padės jums pramogauti Lietuvoje

Toli nuo turistų pamėgto Europos maršruto, Lietuva siūlo daug senojo pasaulio žavesio – jaukius miestelius, grįstas gatves, gražias bažnyčias, skanų maistą ir gamtos stebuklus, kuriuos norintys tyrinėti keliautojai gali išvysti gamtoje. Lietuvoje kainos yra gerokai mažesnės nei Vakaruose, todėl Lietuva puikiai tinka taupantiems keliautojams, o jos kompaktiškas dydis leidžia lengvai tyrinėti visą šalį.

1.       Apsilankykite šiuose miestuose:

1.1   Vilnius: Lietuvos sostinės centre – į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas senamiestis, įvairių stilių bažnyčios, gyvas barų, restoranų ir kavinių pasirinkimas, o miesto muziejuose galima susipažinti su šalies istorija ir meno paveldu.

1.2   Trakai: vos už pusvalandžio kelio nuo Vilniaus stūksanti pilis ant ežero – nepamirštama. Raudonų plytų statinys ir jo griovys, pilnas ančių, yra viena vaizdingiausių fotografavimo vietų visoje Lietuvoje.

1.3   Kaunas: Antrasis Lietuvos miestas, tarsi miniatiūrinė Vilniaus versija, pasižymi senamiesčio žavesiu, dygliuotais bažnyčių bokštais, įdomiais muziejais ir dar mažiau turistų. Kaunas kurį laiką buvo šalies sostinė, jame yra daug istoriškai svarbių pastatų, pasižyminčių senąja architektūra, ir jį smagu tyrinėti. Rekomenduotume jums apsilankyti Kauno pilyje, arba prie jos, Kauno senamiestį.

1.4   Klaipėda: Trečiame pagal dydį Lietuvos mieste yra keletas jūrinių paminklų ir kitų lankytinų objektų, kuriais galėsite užsiimti, jei čia praleisite naktį.

1.5   Šiauliai: Maždaug už 11 km nuo Šiaulių miesto Šiaurės Lietuvoje, senas žemių piliakalnis slegiamas tūkstančių kryžių svorio. Kryžių kalnu vadinamo piliakalnio istorija – tai sudėtingas pasakojimas apie karus ir sukilimus. Kalną gaubia senovinės legendos, paslaptingi regėjimai ir pasakojimai apie vaiduoklius, o tiksli jo kilmė iki šiol išlieka paslaptis. O pats Šiaulių miestas taip pat turi daug gražios gamtos kurios tikrai nenorėtumėte praleisti.

2.       Kuriems nesimiega ir nori praleisti gerai laiką namuose

Pramoginiai žaidimai internetu gali būti puikus pasirinkimas. Tokios svetainės kaip ši siūlo daugybė įvairių sporto pramoginių žaidimų. Jei mėgstate sportą, pramoginiai žaidimai gali būti geras pasirinkimas, šioje svetainėje yra daugybė įvairių sporto šakų kuriuose galite žaisti už savo komanda. 

3.       Apsilankymas Ginučių vandens malūne 

Netoli Ignalinos yra XIX a. pastatytas Ginučių vandens malūnas, kuris iki šiol stovi prie vandens. Senais laikais čia buvo gaminami miltai ir elektra, nors dabar tai muziejus, prie kurio veikia viešbutis. Jis garsėja tuo, kad yra vienintelis išlikęs medinis malūnas Lietuvoje ir jame vis dar galima pamatyti visus tradicinius įrenginius – vandens ratus ir malūno girnas.

4.       Apsilankymas bitininkystės muziejuje

Kadaise Lietuvoje bitės buvo laikomos šventomis, o ir šiais laikais medus laikomas draugystės simboliu. Aukštaitijos nacionaliniame parke įsikūręs Bitininkystės muziejus yra vienas iš keistesnių lankytinų objektų Lietuvoje, pirmą kartą duris atvėręs 1984 m. Muziejuje pasakojama apie bitininkystės istoriją šalyje per daugelį metų, galima pamatyti senovinius su bitininkyste susijusius įrankius ir avilius. Muziejaus išorėje taip pat įrengti įvairūs stikliniai aviliai, kuriuose galima stebėti, kaip darbščios bitės gamina medų.

 5.       Apsilankymas atominio bunkerio muziejuje

Vienas iš žymiausių Kauno lankytinų objektų yra Atominio bunkerio muziejus, kuriame galima susipažinti su Lietuvos karo istorija. Muziejus įsikūręs 6 metrų gylyje po žeme esančiame atominiame bunkeryje, kuris turėjo būti įrengtas sovietmečiu. Čia yra virš 800-tų eksponatų, kurie datuojami nuo Antrojo pasaulinio karo iki šių laikų, taip pat galite pamatyti Šaltojo karo laikus menančius daiktus, pavyzdžiui, senovinius radijo imtuvus ir siųstuvus.

Rekomenduojame

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Vestuvių sezono įkarštis jau visai netoli, vestuviniai kvietimai pradeda plaukte plaukti, o vestuvininkai nekantriai planuoja savo įvaizdį būsimoms vestuvėms. Tačiau išsirinkti, ką vilkėti ir ko nederėtų dėvėti, gali būti sudėtinga užduotis, nepaisant jūsų vaidmens vestuvėse ar santykių su laimingąja pora. Todėl jei jūs sulaukėte kvietimo į vasarą vykstančias vestuves, dabar būtų pats metas susipažinti su […]

<strong>Kaljanas tobulos šventės receptas</strong>

Kaljanas tobulos šventės receptas

Kaljanas vis populiarėjantis atsipalaidavimo būdas. Beveik kiekviename bare ar naktiniame klube galima usisakyti ir mėgautis kaljanu. Taip pat, kaljanai populiarus ir įvairiausiuose šventėse – vestuvėse, gimtadieniuose ir kituose renginiuose. Kas yra kaljanas? Kaljanas tai lyg pypke su vandeniu, kurio pagalba išgaunami dūmai. Kaljaną senu senovėje išrado Indai. Šiuos įrenginius jie gamindavo iš kokoso kiautų. Tuometiniai […]

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Daugumai žmonių perkopus 25 metus, prasideda “kova” su raukšlėmis. Nors ir jos savotiškai puošia žmogų, tačiau vis bėgant metams, veide esantys pokyčiai gali pradėti kenkti ne tik estetiškai, bet fiziškai – užkritę akių vokai nebeleis tinkamai matyti, jaučiamas nuolatinis odos tempimas ir pan. Tam, kad nereikėtų vargti su šiomis problemomis, pasitelkiamos tam tikros grožio procedūros, […]

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Gyvename nepastoviame ir kasdien vis besikeičiančiame pasaulyje. Taip, kaip keičiasi ir modernėja technologijos, taip pat sparčiai keičiasi ir mūsų kasdienybė, įpročiai. Būtent dėl pastarųjų priežasčių, vis labiau populiarėja tendencija vietoj konkrečios ir apčiuopiamos dovanos, artimajam dovanoti dovanų kuponą. Dovanų kuponai palengvina galvos skausmą jums, nes nebereikia mąstyti, kokią dovaną išrinkti, ir žmogui suteikiate galimybę išsirinkti […]

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Vestuvinių žiedų pirkimas gali būti painus procesas, ypač todėl, kad tikriausiai to niekada nedarėte. Tai skiriasi nuo apsipirkimo sužadėtuvių žiedais, nes šį kartą jūs perkate abu. Jei neįsivaizduojate, nuo ko pradėti – nesijaudinkite, juvelyrai jums padės. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra daugybė būdų, padedančių išsiaiškinti, kas jums patinka, todėl nesijaudinkite, jei eidami pro duris nesate tikri, […]

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Jau numatėte savo būsimų vestuvių datą? Greičiausiai šią akimirką jaučiatės pakylėtos ir skraidote padebesiais! Kiekvienai būsimai nuotakai laikotarpis prieš vestuves yra ypatingas – tai metas, kuomet gyvenimas nusidažo labai ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Tačiau lygiai taip pat visa tai yra lydima ir nemenko nerimo bei jaudulio. Todėl jei jūs norite pradėti savo būsimų vestuvių planavimą, […]