Šventės organizavimas, Salės puošimas ir dekoracijos

Foto siena nuoma

Foto siena nuoma

Isskirtinio dizaino fotosienu nuoma renginiams,fotosesijoms,sventems.

Fitodirbtuvės – Gėlių menas

Fitodirbtuvės – Gėlių menas

Fitodirbtuvėse kuriamos gėlių puokštės ir kompozicijos, kurios galėtų papuošti Jūsų šventes, renginius, susitikimus, pradžiuginti, nustebinti ir sušildyti.

Šventiniai balionai

Šventiniai balionai

Helio balionai 🎈 Švenčių puošyba balionais 😍😉 Šviečiantys Led balionai 🤩

Lempučių girliandų nuoma vestuvėms ir kt. šventėms

Lempučių girliandų nuoma vestuvėms ir kt. šventėms

Lempučių girliandų nuoma vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonių vakarėliams ir kitoms šventėms! Kainos nuo 0.6 € už metrą! Visą turimą asortimentą, kainas ir detalų aprašymą galite rasti mūsų interneto pusapyje www.ponasedisonas.lt Teikiame kabinimo paslaugą. Siunčiame į kitus miestus. Daugiau informacijos susisiekus su mumis.

Pastatomos raidės vestuvėms ir kitoms šventėms
10 €

Pastatomos raidės vestuvėms ir kitoms šventėms

Gaminame dideles ir mažas pastatomas raides iš putų polisterolio ir kitų medžiagų kaip fanera, medis ir pan. vestuvėms ir kitoms šventėms, bei kaip interjero papuošimą. Didelių raidžių standartas iki 1m ir ~10 cm storio, taip pat gali būti ir kitais Jūsų norimais gabaritais. Gali būti praktiškai bet kokio Jūsų pasirinkto rašto ir formos. Mums užtenka, […]

Renginių Galerija
50 €

Renginių Galerija

Įsivaizduokite, kad ruošiate staigmeną. Kruopščiai, apgalvojant kiekvieną detalę, o kartais ir sėdint prie to per naktis, bet svarbiausia, su šypsena. Nes vis prisimenate tą jausmą, ką reiškia gauti nuostabią dovaną – veidas nušvinta. Taip atrodo mūsų tikslas – neįkainojamos akimirkos, pasakiški įspūdžiai ir nepamirštamos šventės. Susipažinkime ir kurkime stebuklus kartu! 🙂 +37062604138 Monika

Staltiesių, kėdžių užvalkalų, kaspinų nuoma.

Staltiesių, kėdžių užvalkalų, kaspinų nuoma.

ForHoreca – viskas, ko reikia Jūsų šventei. Nuomojame įvairių dydžių, bei spalvų staltieses. Taip pat turime didelį kaspinų spalvų pasirinkimą, nuomojame kėdžių užvalkalus, servetėles.

„Baltijos kvapai“ natūralios žvakės vestuvėms bei kitoms švetėms

„Baltijos kvapai“ natūralios žvakės vestuvėms bei kitoms švetėms

Žvakių šviesa suteikia šventinei vestuvių puotos aplinkai ypatingos šilumos ir jaukumo, o subtilus kvapas pripildo orą nuostabiai švelnaus aromato. Žvakės taip pat gali būti nuostabi dovana jaunavedžiams arba graži Jūsų šventės prisiminimo dovana svečiams. Gaminame puikiai kvepiančias, rankų darbo žvakes iš natūralaus sojų pupelių vaško, naudodami augalinius kvapniuosius aliejus (kai kurių sudėtyje yra eterinių aliejų) […]

Dekoras, planavimas, organizavimas

Dekoras, planavimas, organizavimas

Esu pradedančioji dekoratorė. Todėl mano paslaugų kainos – mažos, o pastangos – maksimalios. Man labai svarbu vientisumas, detalės, smulkmenos, nes tikiu, kad būtent jos sukuria nepakartojamą visumą. Vertinu skoningą dekorą. Kreipkitės, konsultacija – nemokama.

Darom šventę
299 €

Darom šventę

Vestuvių organizatorius, dekoratorius ir šventės koordinatorius rasite „Darom šventę“ komandoje. Mūsų tikslas: išpildyti Jūsų pageidavimus, konsultuoti vestuvių organizavimo klausimais, sukurti dekoro idėjų, kurios atitiktų Jūsų lūkesčius. Dirbame: su vestuvių, įmonių, krikštynų, gimtadienių ir kitų švenčių organizavimu. Visos paslaugos – vienose rankose!

Indų ir stalo įrankių nuoma

Indų ir stalo įrankių nuoma

Išskirtinių ir prabangių indų, stalo įrankių bei dekoracijų nuoma. Norime, kad Jūsų šventė įsimintų ne tik dėl nepakartojamų akimirkų, bet ir dėl akcentų, kurie padės Jūsų renginį padaryti ypatingu. Nuomojame: – polėkštes – lėkštes – stalo įrankius – dekoracijas

Dekoravimo paslaugos

Dekoravimo paslaugos

Dekoruojame šventes pagal jūsų pageidavimą. Daugelį dekoracijų turime. Daugiau mūsų darbų pavyzdžių yra Facebook puslapyje.

...

....