Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

1

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Ruošiatės didžiulei vestuvių šventei, bet manote, kad pagal dabartines tendencijas jūsų turimo biudžeto gali neužtekti? Pirmiausia patariama atsižvelgti į faktą, kad kai kuriais atvejais vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai padeda sutaupyti gana nemažai pinigų. Žinoma, jie taip pat pabrėžia, kad pasitelkiant keletą patarimų, sumažinti išlaidas galima ir nepasitelkiant renginių organizatorių.

Vestuvių planavimu užsiimantys specialistais už dyką nedirba

Poroms, kurios ruošiasi vestuvėms, būtina susivokti, kad vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai nedirba už dyką. Tai yra jų pragyvenimo šaltinis. Tad, turėkite galvoje, kad ne visais atvejais tokių specialistų dėka pavyks sumažinti vestuvių išlaidas. Bet kokiu atveju jiems turėsite sumokėti, tačiau privalumas tas, kad jie turi daugiau įvairiausių ryšių, kurių dėka tam tikras paslaugas galbūt pavyks užsakyti pigiau.

Tiesa, pravartu žinoti, kad kai kurie vestuvių organizatoriai nustato gana aukštus paslaugų įkainius, kurie darbų metu netgi gali išaugti. Taip nutinka tuomet kai poros pradeda reikalauti paslaugų, kurios nebuvo aptartos dar prieš sudarant paslaugų sutartį.

Kaip bebūtų, vestuvėms besiruošiančioms poroms reikia suprasti, kad norint didelės šventės, kuri būtų suorganizuota nepriekaištingai, bus reikalingas atitinkamas biudžetas. Neretai kai kurioms poroms tampa aktualūs greitieji kreditai internetu, nes pritrūkus pinigų, bandoma kuo skubiau ieškoti finansinės pagalbos. Bet, pabrėžiama, kad skolinimasis tokios šventės organizavimui nėra labai išmintingas sprendimas.

Kodėl imti greituosius kreditus vestuvių šventei nėra labai išmintinga?

Visų pirma, tai yra vienos ar dviejų dienų įvykis, kuris atmintyje gali likti ne amžinai. Tai reiškia, kad iš moralinės pusės galite jausti kaltę paėmę paskolas ir jas išleidę būtent vestuvėms. Kaip jaustumėtės, jeigu įsipareigotumėte paskolų bendrovėms kelerių metų laikotarpiui, o jūsų santuoka truktų vos metus ar du? Išsiskyrus liktų didelė skolos našta, kuri nebūtų maloni nei vienai pusei.

Antra verstus, skolintis pinigus didelių vestuvių organizavimui nebūtų labai naudinga dėl to, kad tokių paskolų palūkanos nėra žemos. Teks mokėti gana nemažas įmokas. Ar norėtumėte kartu pradėti gyvenimą nuo naujų įsipareigojimų?

Specialistai taip pat siūlo pagalvoti ar pasiskolinta suma tikrai turėtų būti naudojama būtent vestuvių šventei. Jie pabrėžia, kad poros turėtų pagalvoti apie povestuvinę kelionę. Pagalvokite kas būtų įsimintiniau – didžiulė trupa šventė už keliolika tūkstančių eurų ar povestuvinė kelionę po kelias šalis už tą pačią sumą? Tiesiog siūloma susidėlioti savo prioritetus.

Beje, taip pat reikėtų gerai apgalvoti šventės organizatorių samdymo būtinybę. Dažnai poros didžiąją dalį pinigų išleidžia vestuvių planuotojams nei pačiai šventei. Tad, gerai apsvarstykite ar jūsų pasirinktas organizatorius iš tiesų vertas tų pinigų, kuriuos ketinate skolintis.

Švenčių organizatorius visada siūloma rinktis ne pagal jų populiarumą, o tiesiog pagal šventės dydį bei kitus ypatumus. Juk nenorėtumėte, kad didžioji dalis pinigų nueitų būtent specialistui, o ne jūsų šventei?

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Ką dovanoti jaunavedžiams?

Ką dovanoti jaunavedžiams?

Jau pripratome prie idėjos, kad erotiniai dalykėliai yra mergvakarių ar bernvakarių dovanos. O jeigu juos padovanoti jaunai porai kaip vestuvių dovaną…? Išpildytas seksualinis gyvenimas yra svarbi sėkmingų santykių dalis, todėl ne veltui daugelį metų santykius puoselėjančios poros skatinamos siekti erotinių patobulinimų: naujų žaislų, kartu žiūrėti ar skaityti erotiką, perkelti linksmybes už miegamojo ribų. Tokios dovanos […]

Ką daryti norint, kad nepelytų sienos?

Ką daryti norint, kad nepelytų sienos?

Pelėsis ant jūsų nuosavybės sienų yra labai varginanti ir potencialiai pavojinga problema. Kai tik tai pastebite, reikia imtis veiksmų. Jis ne tik nekvepia ir atrodo negražiai, bet ir gali sukelti sveikatos problemų bei pakenkti jūsų namams.Pelėsiai ir miltligė yra grybai, kurie klesti drėgnomis sąlygomis ir kur prastai vėdinama. Dažniausios pelėsio atsiradimo ant sienų priežastys yra […]

Kaip patogiai pasidalinti šventės nuotraukomis su visais šventės dalyviais?

Kaip patogiai pasidalinti šventės nuotraukomis su visais šventės dalyviais?

Organizuojant bet kokią šventę stengiamės iš anksto numatyti renginio vietą, suplanuoti pramogas, maitinimą, papuošimus ir panašius aspektus. Tačiau ne visuomet yra iš anksto pagalvojama apie šventės metu sukauptos foto bei video medžiagos apsikeitimą tarp šventės dalyvių. Problema stipriau išryškėja tuomet, kai šventės akimirkas fiksuoja daug šventės dalyvių: vieni patikusius šventės momentus fiksuoja savo mobiliaisiais telefonais, […]

Vestuvinių žiedų pirkimas internetu. Ką reikia įvertinti?

Vestuvinių žiedų pirkimas internetu. Ką reikia įvertinti?

Vestuvės yra viena gražiausių gyvenimo švenčių, kurios metu norisi, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų tobula. Ne tik suknelė, tačiau ir gėlės, dekoro akcentai, žinoma, žiedai, kurie yra vadinami amžinos meilės simboliu. Natūralu, kad norėdami sutaupyti daug laiko – daugelis žmonių vestuvinius žiedus perka internetu pavyzdžiui iš fashiongold.lt el. parduotuvės. Jeigu ir Jums tokia opcija […]

<strong>5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją</strong>

5 priežastys, kodėl verta samdyti vestuvių planuotoją

Jūs susižadėjote! Sveikiname! Dabar pats laikas pradėti planuoti savo svajonių vestuves. Bet, nuo ko pradėti? Svečių sąrašas? Dekoras? Maitinimas? Visa tai gali būti šiek tiek slegianti užduotis, todėl vis daugiau porų renkasi samdytis vestuvių planuotoją. Nesate tikri ar tai jums tinkamas pasirinkimas? Štai penkios priežastys, kodėl vestuvių planuotojo samdymas gali būti geriausias sprendimas, kurį priimate […]

<strong>Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?</strong>

Tobulai šventei reikia gero pasiruošimo: ką turi žinoti kiekviena moteris?

Kad ir į kokią šventę besiruoštų moteris, kad būtų graži, savimi pasitikinti ir džiaugtųsi įvaizdžiu – reikalingi keli elementai, kurių nei vienai nevalia pamiršti. Nors gali atrodyti, kad tai visiškai nereikšminga, visgi kaip rodo daugumos moterų patirtis ir pasidalinimai – ir tai labai svarbu! Šampūnas Jeigu prieš svarbią šventę nuspręsite eksperimentuoti ir išbandyti naują šampūną, […]