Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

1

Šventes taip pat reikėtų organizuoti atsakingai

Ruošiatės didžiulei vestuvių šventei, bet manote, kad pagal dabartines tendencijas jūsų turimo biudžeto gali neužtekti? Pirmiausia patariama atsižvelgti į faktą, kad kai kuriais atvejais vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai padeda sutaupyti gana nemažai pinigų. Žinoma, jie taip pat pabrėžia, kad pasitelkiant keletą patarimų, sumažinti išlaidas galima ir nepasitelkiant renginių organizatorių.

Vestuvių planavimu užsiimantys specialistais už dyką nedirba

Poroms, kurios ruošiasi vestuvėms, būtina susivokti, kad vestuvių organizavimu užsiimantys specialistai nedirba už dyką. Tai yra jų pragyvenimo šaltinis. Tad, turėkite galvoje, kad ne visais atvejais tokių specialistų dėka pavyks sumažinti vestuvių išlaidas. Bet kokiu atveju jiems turėsite sumokėti, tačiau privalumas tas, kad jie turi daugiau įvairiausių ryšių, kurių dėka tam tikras paslaugas galbūt pavyks užsakyti pigiau.

Tiesa, pravartu žinoti, kad kai kurie vestuvių organizatoriai nustato gana aukštus paslaugų įkainius, kurie darbų metu netgi gali išaugti. Taip nutinka tuomet kai poros pradeda reikalauti paslaugų, kurios nebuvo aptartos dar prieš sudarant paslaugų sutartį.

Kaip bebūtų, vestuvėms besiruošiančioms poroms reikia suprasti, kad norint didelės šventės, kuri būtų suorganizuota nepriekaištingai, bus reikalingas atitinkamas biudžetas. Neretai kai kurioms poroms tampa aktualūs greitieji kreditai internetu, nes pritrūkus pinigų, bandoma kuo skubiau ieškoti finansinės pagalbos. Bet, pabrėžiama, kad skolinimasis tokios šventės organizavimui nėra labai išmintingas sprendimas.

Kodėl imti greituosius kreditus vestuvių šventei nėra labai išmintinga?

Visų pirma, tai yra vienos ar dviejų dienų įvykis, kuris atmintyje gali likti ne amžinai. Tai reiškia, kad iš moralinės pusės galite jausti kaltę paėmę paskolas ir jas išleidę būtent vestuvėms. Kaip jaustumėtės, jeigu įsipareigotumėte paskolų bendrovėms kelerių metų laikotarpiui, o jūsų santuoka truktų vos metus ar du? Išsiskyrus liktų didelė skolos našta, kuri nebūtų maloni nei vienai pusei.

Antra verstus, skolintis pinigus didelių vestuvių organizavimui nebūtų labai naudinga dėl to, kad tokių paskolų palūkanos nėra žemos. Teks mokėti gana nemažas įmokas. Ar norėtumėte kartu pradėti gyvenimą nuo naujų įsipareigojimų?

Specialistai taip pat siūlo pagalvoti ar pasiskolinta suma tikrai turėtų būti naudojama būtent vestuvių šventei. Jie pabrėžia, kad poros turėtų pagalvoti apie povestuvinę kelionę. Pagalvokite kas būtų įsimintiniau – didžiulė trupa šventė už keliolika tūkstančių eurų ar povestuvinė kelionę po kelias šalis už tą pačią sumą? Tiesiog siūloma susidėlioti savo prioritetus.

Beje, taip pat reikėtų gerai apgalvoti šventės organizatorių samdymo būtinybę. Dažnai poros didžiąją dalį pinigų išleidžia vestuvių planuotojams nei pačiai šventei. Tad, gerai apsvarstykite ar jūsų pasirinktas organizatorius iš tiesų vertas tų pinigų, kuriuos ketinate skolintis.

Švenčių organizatorius visada siūloma rinktis ne pagal jų populiarumą, o tiesiog pagal šventės dydį bei kitus ypatumus. Juk nenorėtumėte, kad didžioji dalis pinigų nueitų būtent specialistui, o ne jūsų šventei?

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Vestuvės žiemą: kodėl verta rinktis žiemos pasaką?

Vestuvės žiemą: kodėl verta rinktis žiemos pasaką?

Nors didysis švenčių sezonas yra gegužės-rugsėjo mėnesiai, pasitaiko porų, kurios nusprendžia aukso žiedus sumainyti ir likusiais metų mėnesiais. Visgi, žiema išlieka mažiausiai populiarus metas šventei, nes antroje vietoje – pavasaris, tuomet seka ruduo. Vis dėlto, net ir žiemą, kai už lango spaudžia stiprus šaltukas, verta ruošti meilės šventę. Tad kokie žiemos privalumai? Būdas sutaupyti Nors […]


Rankų Darbo Juvelyrika Vyrams: Pasinerkite Į Paslaptingą Sąsagų Pasaulį

Rankų Darbo Juvelyrika Vyrams: Pasinerkite Į Paslaptingą Sąsagų Pasaulį

Vyriškos sąsagos yra mažos, tačiau išskirtinės detalės, kurios gali suteikti stilingumo ir elegancijos vyriškai aprangai. Šiame straipsnyje išsamiau panagrinėsime, kaip rankų darbo gaminiai gali praturtinti vyriškąją aprangą ir atskleisti vyriškumo esmę. Vyriškos sąsagos: Išraiškingos detalės vyriškam stiliui Vyriškos sąsagos yra puikus būdas pridėti išraiškingumo ir charakterio vyriškai aprangai. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, […]


Inovatyvios vestuvių tradicijos iš viso pasaulio: ką verta išbandyti Lietuvoje?

Inovatyvios vestuvių tradicijos iš viso pasaulio: ką verta išbandyti Lietuvoje?

Vestuvės yra ypatinga ir svarbi poros gyvenimo diena, kurioje suartėja du žmonės, mylintys vienas kitą ir norintys bendrai kurti savo ateitį. Ši diena ne tik yra ypatinga sužadėtiniams, bet ir jų artimiesiems, kurie šventę vadina viena iš svarbiausių šeimos renginių. Skaitmeninis amžius leidžia poroms eksperimentuoti ir naudotis naujovėmis, kurios leidžia sukurti išskirtinę ir įsimintiną vestuvių […]


5 priežastys, kodėl dovanų kuponai yra puiki dovana tiems, kurie visada užsiėmę

5 priežastys, kodėl dovanų kuponai yra puiki dovana tiems, kurie visada užsiėmę

Ar Jums dažnu atveju nekyla klausimas, kokia dovana būtų tinkamiausia tiems, kurie visada užsiėmę ir neturi daug laisvo laiko? Ar norėtumėte jiems padovanoti ypatingas akimirkas ir įspūdžius? Jei taip, tai tuomet dovanų kuponai – puiki idėja!  Lankstumas ir pasirinkimas Dovanų kuponai suteikia didelį lankstumą ir pasirinkimą, o tai savo ruožtu yra itin svarbu daug dirbantiems […]


Kaip pasirinkti LED paneles namams?

Kaip pasirinkti LED paneles namams?

Jei norite ekonomiškai ir efektyviai apšviesti savo namų aplinką, apsvarstykite galimybę investuoti į LED paneles. LED panelės yra šviestuvo tipas, plačiai naudojamas tokiose aplinkose kaip miegamieji, virtuvės, svetainės ir vonios kambariai. Užtikrina efektyvų ir nebrangų apšvietimą, sukuriant jaukią aplinką. Šis modelis nereikalauja priežiūros, neišskiria šilumos, turi ilgą tarnavimo laiką ir gali būti įvairių formatų, tokių […]


Kaip pasiruošti prieš svarbią šventę?

Kaip pasiruošti prieš svarbią šventę?

Šviesi ir sveika veido spalva, ryški lūpų spalva, elegantiška šukuosena ir manikiūras – puikios idėjos artėjančiai šventei, tačiau ką daryti, kad makiažas išliktų visą šventę? Net pats geriausias makiažas, kirpėjos sušukuoti plaukai ir elegantiška apranga nepaslėps prastos odos būklės. Būtina sudrėkinta, įtempta ir gerai prižiūrima oda. Sutelkti dėmesį į tai verta likus bent kelioms dienoms […]