Šventės vaikams su šešėlių teatru Vilniaus m.

120 €
5

Šventės vaikams su šešėlių teatru

Sveiki ,
Mes esame profesionalios aktorės: Edita ir Indrė, jau daugiau nei šešerius metus kuriame vaikams ir su vaikais: spektaklius, kūrybinius užsiėmimus, stovyklas, knygų pristatymus, gimtadienius, krikštynas ir kitas šventes.
Kviečiame mažuosius į magišką šešėlių teatro šventę , kur vaikai tampa ne tik stebėtojais, bet ir kūrėjais.
Užgesus šviesai, ekrane įsižiebia pasakojimas apie drąsųjį elniuką, kuris susiduria su pavojais, mokosi įveikti kliūtis , išgyventi , ištiesti pagalbos ranką, siekti savo tikslų ir svajonių.
Tai interaktyvus spektaklis, kuriame kartu su vaikais žaidžiame pasaką ir tik nuo mažųjų kūrėjų priklauso kaip ji baigsis. Ar drąsusis elniukas pasieks savo svajonę? O gal išsigąs?
Vaikai mokosi gaminti lėles, jas valdyti, kurti pasakojimą, perteikti mintis, vaidinti, bei, žinoma, smagiai ir kūrybingai praleisti laiką ir suvaidinti galbūt pirmąjį savo spektaklį.

120 €
Susisiekti 861426581
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 2888   2017-05-29

Rekomenduojame

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos
65 €

Elegantiškas šampano staliukas po ceremonijos

Įsimintiniausių akimirkų metu siūlome Jums pagalba pasitinkant Jūsų svečius. Taurė šalto šampano, gaivinantis gėrimas, ar išskirtiniai užkandžiai geriausias būdas užimti Jūsų šventės svečius. Atvykstame į Jūsų pageidaujamą šventės vietą, kurioje profesionalus padavėjas pasirūpins Jūsų šventei skirtais atributais: – Pageidaujamo dydžio staliuku – Balta staltiese priderinta prie Jūsų šventės spalvinės paletės – Vazomis Jūsų svečių gelėms […]

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Gimtadieniai Lauke
115 €

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios! Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna! Smagiausios šventės Pūčkorių […]

BALTOJI SODYBA su BALTĄJĄ PIRTIMI, šaltinio baseinu ir kubilu

BALTOJI SODYBA su BALTĄJĄ PIRTIMI, šaltinio baseinu ir kubilu

Tai puiki romantiška vieta pasibūti dviese. Pirties malonumai ( kaip kas išmano;)), degantis laužas, tyvuliojantys tvenkiniai, čiurlenantis upelis, žvaigždėtas dangus ir t.t. Ir visa tai BALTOJOJE SODYBOJE, kur niekas negirdės ir niekas nematys.. Jūs naudositės: pirties nameliu, iškūrenta pirtimi, lauko baseinu, šiltuoju kubilu, miegamuoju su keturiomis dvivietėmis lovomis, balta pataline, rankšluosčiais, bevieliu internetu, kepsnine, indais, […]