Šventės vaikams su šešėlių teatru Vilniaus m.

120 €
5

Šventės vaikams su šešėlių teatru

Sveiki ,
Mes esame profesionalios aktorės: Edita ir Indrė, jau daugiau nei šešerius metus kuriame vaikams ir su vaikais: spektaklius, kūrybinius užsiėmimus, stovyklas, knygų pristatymus, gimtadienius, krikštynas ir kitas šventes.
Kviečiame mažuosius į magišką šešėlių teatro šventę , kur vaikai tampa ne tik stebėtojais, bet ir kūrėjais.
Užgesus šviesai, ekrane įsižiebia pasakojimas apie drąsųjį elniuką, kuris susiduria su pavojais, mokosi įveikti kliūtis , išgyventi , ištiesti pagalbos ranką, siekti savo tikslų ir svajonių.
Tai interaktyvus spektaklis, kuriame kartu su vaikais žaidžiame pasaką ir tik nuo mažųjų kūrėjų priklauso kaip ji baigsis. Ar drąsusis elniukas pasieks savo svajonę? O gal išsigąs?
Vaikai mokosi gaminti lėles, jas valdyti, kurti pasakojimą, perteikti mintis, vaidinti, bei, žinoma, smagiai ir kūrybingai praleisti laiką ir suvaidinti galbūt pirmąjį savo spektaklį.

120 €
Susisiekti 861426581
Adresas: Vilniaus m. sav.,
ID: 2888   2017-05-29

Rekomenduojame

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

VESTUVIŲ PLANAVIMAS IR DEKORAVIMAS

Profesionalus vestuvių bei įvairių švenčių ir renginių organizavimas. Didelė darbo patirtis. Įgyvendinome daug įvairių ir gražių projektų.

Gimtadieniai Lauke
115 €

Gimtadieniai Lauke

Smagus nuotykis bet kokiu oru! Žaidimų kambarys patalpose jau sena idėja? Mažųjų šventės žaidimų kambariuose jau išbandytos, visos pramogos vaikams matytos? Vaikų gimtadienio šventė, išleistuvės, krikštynos ar kitos šeimos šventės nuo šiol gali būti kitokios! Kodėl šventė lauke? Tai žaidimai ir laužas po atviru dangumi. Nuotykių žygiai, lobių paieškos – geriau nebūna! Smagiausios šventės Pūčkorių […]

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Jusu Šventėms muzikiniai projektai. Musical projects for events

Grupės „MODUS“ credo – įvairiapusiškumas. Visų laikų neužmirštami lietuviški ir pasaulio muzikos hitai skirti plataus skonio publikai. Bendraukime ir rasime sprendimus. Šventinio vakaro diskotekos vedantysis. Grupes nariai – toli gražu ne naujokai scenoje. Lietuvoje dalyvaujame įvairiose šventėse, muzikiniuose projektuose, grojam grupese . Didelė darbo patirtis Vokietijos, Olandijos klubuose,JAV, Kanadoje, JAE restoranuose,Rusijoje. Video: https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ad-vestuviu-muzikantai-105635.htm

Muzikantai
270 €

Muzikantai

Groju vestuvėse , krikštynose , jubiliejuose , vakarėliuose ir visur kur reikalinga gera nuotaika . Vedu šventinį vakarą , padedu piršliams , linksmi žaidimai . Ruošiu šventinį scenarijų . Didelis lietuviškų dainų asortimentas , užstalės , liaudiškos , vestuvinės , jubiliejinės , estradinės dainos… . Tel – 868385592 Vilnius