Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausimo ABC: veido prausiklis, micelinis vanduo ar abu iškart?

Veido prausiklis ar micelinis vanduo? Jeigu prausiklis, tai kreminis ar putojantis? Jeigu micelinis vanduo, ar jį reikia nuplauti? Klausimų apie veido prausimą – galybė. Ir nors veido prausimas skamba kaip įprasta higienos dalis, tinkamas jos pasirinkimas odos būklei turi daugiau įtakos, nei atrodo.

Veido prausimo rutina: nuo ko pradėti?

Kaip ir bet kurį kitą kosmetikos produktą, veido prausiklį rekomenduojama rinktis pagal savo odos tipą. Paprasčiausia tai daryti, priemonę išsirenkant pagal jos sudėtį:

·          Mišriai, riebiai arba probleminei odai dažniausiai rekomenduojamas giliai valantis veido prausiklis, kurio sudėtyje – antibakteriškai veikiantys arba sebumo išsiskyrimą reguliuojantys ingredientai. Tarp tokių ingredientų – arbatmedžių aliejus, gėlių rūgštis. Šių ingredientų prisotintas lietuviškas „Uoga Uoga“ valomasis veido prausiklis „Be jo niekur…“.

·          Sausai odai labiau tiks natūralus veido prausiklis, sudėtyje turintis drėkinančių ingredientų. Tarp jų – alavijų ekstraktas bei natūralus aliejai.

·          Normali oda yra mažiausiai reikli, tad jai tiks odai draugiškas natūralus makiažo valiklis, kurio sudėtyje nėra SLS ar kitų agresyvių ingredientų, pažeidžiančių odos barjerą.

Micelinis vanduo – visiems odos tipams

Jeigu makiažo valiklio arba veido prausiklio pasirinkimas skamba sudėtingai, visada galima rinktis priemonę, tinkančią kiekvienai odai. Toks yra micelinis vanduo.

Micelinis vanduo – tai valomoji veido odos priemonė, sukurta vandens pagrindu ir praturtinta micelėmis. Pastarosios padeda nuo odos pašalinti visus nepageidaujamus nešvarumus, todėl miceliniu vandeniu galima įveikti bet kokį makiažą ar net grimą.

Micelinį vandenį pasaulis jau spėjo pamilti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, paprastumo naudojant. Juo užtenka suvilgyti vatos diskelį ir valyti veidą tol, kol vata lieka švari. Tuomet belieka perplauti veidą vandeniu ar jį nuvalyti toniku.

Ne ką mažiau svarbi ir švari sudėtis – tarp kokybiško micelinio vandens ingredientų nerasite alkoholio, muilo ar kitų odą dirginančių produktų. Papildomai micelinį vandenį galima praturtinti nebent aktyviaisiais ingredientais, už kuriuos veido oda tik padėkos. Pavyzdžiui, ekologišką sertifikatą turintis „Uoga Uoga“ micelinis vanduo sudėtyje pasižymi spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi: šie ingredientai pamaitina odą vitaminais ir ją drėkina.

Ar veido prausiklis gali padaryti žalos?

Kaip ir su bet kuria kita kosmetikos priemone, su veido prausikliu geriausia nepersistengti – per stipriai valoma oda taip pat kenčia.

Pirmiausia, agresyvios, gausiai putojančios ar stiprios priemonės su rūgštimi gali pažeisti odos riebumo sebuma – ši ne tik ims sausėti, bet ir gali atsirasti bėrimų. Ne ką mažiau svarbu ir rutina. Nepriklausomai nuo to, ar naudojamas makiažas, ar ne, odą geriausia prausti arba valyti dukart per dieną, ryte ir vakare. Kitaip veido prausiklis gali pažeisti odos balansą.

Rekomenduojame

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Vestuvinių žiedų pirkimas gali būti painus procesas, ypač todėl, kad tikriausiai to niekada nedarėte. Tai skiriasi nuo apsipirkimo sužadėtuvių žiedais, nes šį kartą jūs perkate abu. Jei neįsivaizduojate, nuo ko pradėti – nesijaudinkite, juvelyrai jums padės. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra daugybė būdų, padedančių išsiaiškinti, kas jums patinka, todėl nesijaudinkite, jei eidami pro duris nesate tikri, […]

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Jau numatėte savo būsimų vestuvių datą? Greičiausiai šią akimirką jaučiatės pakylėtos ir skraidote padebesiais! Kiekvienai būsimai nuotakai laikotarpis prieš vestuves yra ypatingas – tai metas, kuomet gyvenimas nusidažo labai ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Tačiau lygiai taip pat visa tai yra lydima ir nemenko nerimo bei jaudulio. Todėl jei jūs norite pradėti savo būsimų vestuvių planavimą, […]

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Valgomos puokštės – kodėl tai gera dovana vyrams?

Ieškote dovanų idėjų savo draugo, vyro, tėčio gimtadieniui? Dovanos yra būdas parodyti dėmesį ir meilę. Tačiau užduotis išrinkti dovaną vyrui yra sudėtinga. Kaip padovanoti vyrui tai, kas jam patiks iš visos širdies, tačiau tuo pačiu nevers jaustis nejaukiai dėl pernelyg brangios dovanos? Valgomos dovanos, tokios kaip pyragaičių krepšeliai, užkandžių ar alaus rinkiniai, šokoladas ar valgomos […]

4 praktiški patarimai, kaip išrinkti tinkamą gėlių puokštę gimtadieniui

4 praktiški patarimai, kaip išrinkti tinkamą gėlių puokštę gimtadieniui

Jei planuojate įsigyti gėlių puokštę artėjančio draugo ar artimojo gimtadieniui, nuostabi vasaros gėlių puokštė yra klasikinis pasirinkimas, kuris tikrai sužavės bet kurį gavėją. Gėlės yra tokia tradicinė, seniai gerbiama dovana – jos ne tik džiugina akį, bet ir jų svaiginantis aromatas pagerina namų atmosferą. Įrodyta, kad gėlės net pagerina nuotaiką, emocinę savijautą ir sumažina kraujospūdį. […]

Vestuvinis makiažas: ką turėtų žinoti kiekviena būsima nuotaka

Vestuvinis makiažas: ką turėtų žinoti kiekviena būsima nuotaka

Jūsų vestuvių dieną greičiausiai būsite daugiausiai fotografuojamos per visą savo gyvenimą. Ir, žinoma, yra tiek daug užduočių, kuriomis jums reikės pasirūpinti, jei norite, kad jūsų svarbiausia gyvenimo diena būtų nepriekaištinga – nuo šventės vietos paruošimo, iki vaišių, muzikos, pramogų ir dekoravimo. Todėl suprantama, kad tam tikros vestuvių šventės detalės gali būti nevalingai nustumtos į šalį, […]

Klasikiniai vestuviniai žiedai: įdomūs faktai, kuriuos verta žinoti

Klasikiniai vestuviniai žiedai: įdomūs faktai, kuriuos verta žinoti

Šiandien tiek modernūs, tiek ir klasikiniai vestuviniai ziedai yra neatsiejamos kiekvienų vestuvių detalės. Ir tai nestebina – vestuviniai žiedai gali pasigirti tūkstančius metų menančia istorija, todėl labai įdomu įvardinti ne vieną faktą, kurį verta žinoti. Faktai apie vestuvinius žiedus Apvali vestuvinio žiedo forma yra amžinybės simbolis, kadangi ši forma neturi nei pradžios, nei pabaigos – […]