Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausiklis: kaip nepersistengti ir išsirinkti tinkamą?

Veido prausimo ABC: veido prausiklis, micelinis vanduo ar abu iškart?

Veido prausiklis ar micelinis vanduo? Jeigu prausiklis, tai kreminis ar putojantis? Jeigu micelinis vanduo, ar jį reikia nuplauti? Klausimų apie veido prausimą – galybė. Ir nors veido prausimas skamba kaip įprasta higienos dalis, tinkamas jos pasirinkimas odos būklei turi daugiau įtakos, nei atrodo.

Veido prausimo rutina: nuo ko pradėti?

Kaip ir bet kurį kitą kosmetikos produktą, veido prausiklį rekomenduojama rinktis pagal savo odos tipą. Paprasčiausia tai daryti, priemonę išsirenkant pagal jos sudėtį:

·          Mišriai, riebiai arba probleminei odai dažniausiai rekomenduojamas giliai valantis veido prausiklis, kurio sudėtyje – antibakteriškai veikiantys arba sebumo išsiskyrimą reguliuojantys ingredientai. Tarp tokių ingredientų – arbatmedžių aliejus, gėlių rūgštis. Šių ingredientų prisotintas lietuviškas „Uoga Uoga“ valomasis veido prausiklis „Be jo niekur…“.

·          Sausai odai labiau tiks natūralus veido prausiklis, sudėtyje turintis drėkinančių ingredientų. Tarp jų – alavijų ekstraktas bei natūralus aliejai.

·          Normali oda yra mažiausiai reikli, tad jai tiks odai draugiškas natūralus makiažo valiklis, kurio sudėtyje nėra SLS ar kitų agresyvių ingredientų, pažeidžiančių odos barjerą.

Micelinis vanduo – visiems odos tipams

Jeigu makiažo valiklio arba veido prausiklio pasirinkimas skamba sudėtingai, visada galima rinktis priemonę, tinkančią kiekvienai odai. Toks yra micelinis vanduo.

Micelinis vanduo – tai valomoji veido odos priemonė, sukurta vandens pagrindu ir praturtinta micelėmis. Pastarosios padeda nuo odos pašalinti visus nepageidaujamus nešvarumus, todėl miceliniu vandeniu galima įveikti bet kokį makiažą ar net grimą.

Micelinį vandenį pasaulis jau spėjo pamilti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, paprastumo naudojant. Juo užtenka suvilgyti vatos diskelį ir valyti veidą tol, kol vata lieka švari. Tuomet belieka perplauti veidą vandeniu ar jį nuvalyti toniku.

Ne ką mažiau svarbi ir švari sudėtis – tarp kokybiško micelinio vandens ingredientų nerasite alkoholio, muilo ar kitų odą dirginančių produktų. Papildomai micelinį vandenį galima praturtinti nebent aktyviaisiais ingredientais, už kuriuos veido oda tik padėkos. Pavyzdžiui, ekologišką sertifikatą turintis „Uoga Uoga“ micelinis vanduo sudėtyje pasižymi spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi: šie ingredientai pamaitina odą vitaminais ir ją drėkina.

Ar veido prausiklis gali padaryti žalos?

Kaip ir su bet kuria kita kosmetikos priemone, su veido prausikliu geriausia nepersistengti – per stipriai valoma oda taip pat kenčia.

Pirmiausia, agresyvios, gausiai putojančios ar stiprios priemonės su rūgštimi gali pažeisti odos riebumo sebuma – ši ne tik ims sausėti, bet ir gali atsirasti bėrimų. Ne ką mažiau svarbu ir rutina. Nepriklausomai nuo to, ar naudojamas makiažas, ar ne, odą geriausia prausti arba valyti dukart per dieną, ryte ir vakare. Kitaip veido prausiklis gali pažeisti odos balansą.

Rekomenduojame

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Patarimai, kaip pasipuošti, jei esate pakviestos dalyvauti vestuvėse

Vestuvių sezono įkarštis jau visai netoli, vestuviniai kvietimai pradeda plaukte plaukti, o vestuvininkai nekantriai planuoja savo įvaizdį būsimoms vestuvėms. Tačiau išsirinkti, ką vilkėti ir ko nederėtų dėvėti, gali būti sudėtinga užduotis, nepaisant jūsų vaidmens vestuvėse ar santykių su laimingąja pora. Todėl jei jūs sulaukėte kvietimo į vasarą vykstančias vestuves, dabar būtų pats metas susipažinti su […]

<strong>Kaljanas tobulos šventės receptas</strong>

Kaljanas tobulos šventės receptas

Kaljanas vis populiarėjantis atsipalaidavimo būdas. Beveik kiekviename bare ar naktiniame klube galima usisakyti ir mėgautis kaljanu. Taip pat, kaljanai populiarus ir įvairiausiuose šventėse – vestuvėse, gimtadieniuose ir kituose renginiuose. Kas yra kaljanas? Kaljanas tai lyg pypke su vandeniu, kurio pagalba išgaunami dūmai. Kaljaną senu senovėje išrado Indai. Šiuos įrenginius jie gamindavo iš kokoso kiautų. Tuometiniai […]

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Viskas ką reikia žinoti apie grožio procedūras, kurios daro stebuklus

Daugumai žmonių perkopus 25 metus, prasideda “kova” su raukšlėmis. Nors ir jos savotiškai puošia žmogų, tačiau vis bėgant metams, veide esantys pokyčiai gali pradėti kenkti ne tik estetiškai, bet fiziškai – užkritę akių vokai nebeleis tinkamai matyti, jaučiamas nuolatinis odos tempimas ir pan. Tam, kad nereikėtų vargti su šiomis problemomis, pasitelkiamos tam tikros grožio procedūros, […]

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Kodėl verta dovanoti dovanų kuponus?

Gyvename nepastoviame ir kasdien vis besikeičiančiame pasaulyje. Taip, kaip keičiasi ir modernėja technologijos, taip pat sparčiai keičiasi ir mūsų kasdienybė, įpročiai. Būtent dėl pastarųjų priežasčių, vis labiau populiarėja tendencija vietoj konkrečios ir apčiuopiamos dovanos, artimajam dovanoti dovanų kuponą. Dovanų kuponai palengvina galvos skausmą jums, nes nebereikia mąstyti, kokią dovaną išrinkti, ir žmogui suteikiate galimybę išsirinkti […]

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Tradicinių ir netradicinių vestuvinių žiedų dizainas, kurį geriau rinktis?

Vestuvinių žiedų pirkimas gali būti painus procesas, ypač todėl, kad tikriausiai to niekada nedarėte. Tai skiriasi nuo apsipirkimo sužadėtuvių žiedais, nes šį kartą jūs perkate abu. Jei neįsivaizduojate, nuo ko pradėti – nesijaudinkite, juvelyrai jums padės. Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse yra daugybė būdų, padedančių išsiaiškinti, kas jums patinka, todėl nesijaudinkite, jei eidami pro duris nesate tikri, […]

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Vestuvės ir keli praktiški patarimai joms besiruošiant

Jau numatėte savo būsimų vestuvių datą? Greičiausiai šią akimirką jaučiatės pakylėtos ir skraidote padebesiais! Kiekvienai būsimai nuotakai laikotarpis prieš vestuves yra ypatingas – tai metas, kuomet gyvenimas nusidažo labai ryškiomis ir gražiomis spalvomis. Tačiau lygiai taip pat visa tai yra lydima ir nemenko nerimo bei jaudulio. Todėl jei jūs norite pradėti savo būsimų vestuvių planavimą, […]